Wpis z mikrobloga

O co chodzi z gówno burza odnośnie @Hannahalla ? Bo czytam, że to ona #!$%@? wpisy robi bo wrzuca przepisy na dobre rzeczy i taka mega atencujszka jest bo wrzuca te wpisy i się chwali. A taki @feuer (bez obrazy kumplu) to dobry content robi i się nie chwali bo np wrzuci zdjęcie whiskey albo zdjęcie tajki.

Serio to jak porównywanie polskich odpowiedników Dana Bilzeriana i Marthy Stewart. Bo obydwie osoby mają ze sobą tyle wspólnego np że żyją...

O ten wpis mi chodzi konkretnie KLIK

Przecież Hanna robi dobry content odnośnie #gotujzwykopem ba, nie ma lepszej mirabelki w tym temacie. Więc o #!$%@? chodzi?
  • 33
@zirytowana_plaszczka: Nie powinny? Wszyscy dobrze wiedzieli że są robione zdjęcia i na wykopie będzie podsumowanie robione i jak ktoś nie chce pokazywać mordy to miał pisać żeby nie publikowali a ona była przynajmniej na połowie zdjęć.
Sama afera była w #!$%@? #!$%@? ale #!$%@? imbe o zdjęcia bo hurdurdur publikują moja twarz a ja chcę być anonimowa kiedy wcześniej cały wypok cie widział trochę nie halo.
Wszyscy dobrze wiedzieli że są robione zdjęcia i na wykopie będzie podsumowanie robione i jak ktoś nie chce pokazywać mordy to miał pisać żeby nie publikowali a ona była przynajmniej na połowie zdjęć.


@vegaushp: Aha, no jak tak to spoko. Nie wiedziałem tego, nie pamiętam zbyt dobrze tej afery/myślałem że po prostu ktoś wrzucił ot tak bez pozwolenia.
@vegaushp: Spoko, nie wiedziałem tzn. nie interesowałem się tym w sumie ;) Jak dla mnie ona sama zdaje sobie sprawę z tego że ma dziwny charakter i przemyślenia, a tymi postami z jedzeniem chce to zamaskować, zyskać atencję, sprawić aby ludzie ją lubili itp. Szczególnie jej pierwsze posty tutaj odebrałem jak, nie wiem, wręcz rozpaczliwą próbę zdobycia znajomych/przyjaciół albo chociaż poklasku :D "Polubcie mnie bo ja jestem taka fajna i w
@zirytowana_plaszczka: ja tam jej nie trawie bo strasznie ciężko wogóle prowadzić z nią sensowną rozmowę. Przestałem zwracać uwagę na jej bzdury które wypisuje od momentu gdzie dodała wpis o tym że robi radio dla świń ()
Wcale się nie dziwię że likwidują ta swoją pseudo hodowlę z powodu niskiej opłacalności.