Wpis z mikrobloga

@R4vPL: nie no, masz racje, jestem i zdaje sobie z tego sprawę. O to właśnie chodzi, ze jestem strasznie niedojrzały. Ona widzi ślub, a ja się #!$%@? bo nie mogłem się z kumplem w podróż wybrać. Ona chce się poprzytulać w łóżku oglądając netflixa, ja myśle jak bardzo tracę czas i najlepsze lata swojego życia. Nie wspominając już o tym, ze mieszkamy razem to przestałem się widywać z kimkolwiek sam na
@Ramboski: pytanie proste: chcesz ruchać inne, czy tylko się bawić z kumplami? Drugie możesz spróbować pogodzić, bo jeśli jest fajna to pójdzie za Tobą. A Ty czasami też odpuścisz i posiedzicie w domu. Życie to sztuka kompromisu.

A jak chcesz inne dziewczynki no to słabo, bo możesz się obudzić z ręką w nocniku...

Pogadaj z nią szczerze, czego tak na prawdę chcesz, jak możecie to zrobić razem jeśli nie możecie to
@przy_okazji: kompletnie nie myśle tutaj o ruchaniu innych lasek. W ogóle nie myśle o seksie. Zawsze jest napalona wiec tutaj bardziej bym szedł w druga stronę i odpoczął od seksu po zerwaniu jak już co xD
Pogodzić tego tez się nie da. Ja mam swoje kompletnie inne życie, razem z kumplami jesteśmy super aktywni w ogóle, podróże stopem przez Europę i świat, Kampingi, wspinaczka, deskorolka i ogółem to non stop razem
@Ramboski: po 8 miesiącach juz ślub widzi? Szybko.

Zaś to, co piszesz pokazuje, że macie inne wizję życia po prostu.
Ty jesteś mocno aktywny, ona woli spokojnie.
Związek wcale nie musi ograniczać, może zacznij rozmowę nie od tego, że chcesz się rozstać (chyba, że wiesz, że nie chcesz z nią być), ale - ze się dusisz?
Ze kanapowe, słodkie życie nie jest dla Ciebie? Ze potrzebujesz ruchu i adrenaliny. Może wybierze
@Ramboski: No to nie dziwię się, że nie jesteś gotowy na uziemienie. Jeszcze conajmniej 5 lat masz przed sobą zanim kanapa z netflixem zacznie być atrakcyjna :) Ale ona też jeszcze powinna być zdolna do zabawy... jeśli nie to nie pasujecie do siebie. Ale pogadaj. Kobiety zawsze dążą do stabilizacji, ale to nie znaczy, że nie potrafią się bawić. Może być tak, że jak pogadacie w stylu "będziemy mieli dzieci i