Wpis z mikrobloga

@HaloHet: z punktu widzenia bezpieczeństwa lepiej zdywersyfikować posiadane pojazdy...
bo jak np m5 stanie się merc stanie się fopa, a będzie trend na alfę, to zawsze stan majątku się wyrówna.
jak zainwestujesz całą kasę w jeden pojazd, to może pójść w górę, a może pójść w dół...
Wierze nie są. Ale na przykład Mazda rx7 to juz jakis klasyk lata za 70k dolarów. Mi sie podobają takie klasyki ale za każdy w dobrym stanie plus renowacja wyjdzie m5z wiec sie zastanawiam.
@HaloHet: pytanie czy masz zamiar potraktować jak znaczki czy monety czyli do garażu i pod koc, czy raczej wykorzystać potencjał z takiej eMki czy RXy, mieć dużo funu z jazdy? Bo jeśli to drugie, to raczej worek pieniędzy się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebawo: rx8 do Krakowa na weekend bo a4 gładkie i wygodne, Alfa bo ten sliknik brzmi... miałam kupić na 1 autko i teraz mi szkoda. CLK sie bujam wszędzie na 17 bez stresu. BMW na 19 trzymam w garażu bo juz bylo prostowanie Nissan Titan do sikorki na wieś dla paki na motocykle wiece jak to jest; „jeden na codzień drugi do teściów i do kościoła ;)” a kiedyś można spieniężyć
@HaloHet: z tych aut nie ma zadnego zwrotu, m5 e39 obecnie raczej stoja w cenie a m5 e60 jeszcze tanieja. obie generacje sa za to skarbonkami, a e60 jak masz choc troche pecha to juz w ogole. ja mam m3 e93, ktore jest od strony technicznej w #!$%@? bardziej niezawodne niz rownolegle produkowane m5, a i tak widze ile pakuje. ostatnio mi padla przepustnica jedna (a sa dwie i ta druga