Wpis z mikrobloga

A o tym gościu co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 zdjęcia - kontur, efekt końcowy i mała przeróbka uzora z tamtego tygodnia, ale dopiero teraz mogłem sprawdzić jak działa drugie pióro (nim był robiony cień, więc można spojrzeć na różnice pomiędzy poprzednimi wypaleniami).
Ps. na ten tydzień chyba koniec z paleniem.

Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala

#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #dragonball #chinskiebajki #anime
Ukassiu - A o tym gościu co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 zdjęcia - kontur, efekt końcowy ...

źródło: comment_IO2m4OU2Rm8vXiFO5In6zDBl0A2Ih3K3.jpg

Pobierz
  • 17
@brachistochrona: Tak pióro z alie i końcówki, jednak te chińskie zbyt szybko temperaturę tracą więc są bezużyteczne z uzorem. Teraz próbowałem coś z drutem oporowym, ale dalej muszę potestować co i jak by był jak najlepszy efekt.
Końcówki to GX16-2.

Tak, wystarczy dodać wtyczkę i tyle :P
@brachistochrona: Końcówki od chińczyka są za grube.
Te pióro obsługiwane jest chyba przez 50W stację, a uzor o ile się nie mylę ma ok 20.
Standardowe pióro nagrzewa się na pierwszym skoku nawet do +300, a chińczyk z jego końcówką nie mógł osiągnąć 250 (na ostatnim skoku) i to dosyć ciężko.
@Ukassiu: Już sam nie wiem czy te prace Ci różnie wychodzą czy po prostu masz lepszą rękę do DB :d Future Trunks kozak.
Przerabiaj przerabiaj :D Ja kupiłem kilka dni temu jakiegoś ruskiego ПBД- IT [PWD-IT] i też go muszę trochę zmodyfikować, głównie pióro. Ale najpierw się dokształcę, bo głupio by było zniszczyć niezniszczalny radziecki sprzęt : d