Wpis z mikrobloga

@Exen0 dopiero cd30 z dopiskiem mp3 ma auxa i z tylu radia sa piny do podlaczenia dodatkowej wtyczki. Wtyczka o ile zalozona to wpiecie do kabla powinno byc gdzies w okolicach tunelu srodkowego. Jak nie ma to musisz dokupic i podlaczyc do radia z tylu.
  • Odpowiedz
@Kejran a to nie wiem, najprosciej po prostu wyjac radio i zerknac na rozpiske. Albo podlaczyc techa czy opcoma. No i po podlaczeniu przewodu jezeli go nie ma to trzeba jeszcze bodaj opcomem albo techem dodac auxa w konfiguracji, bo najpewniej bedzie wylaczone jezeli kabla brak. Ja w astrze zmienialem stare cd30 na takie ktore mialo juz wejscie pod auxa no to kabelek, programowanie tej funkcji no i radio musialem pierw wylogowac
  • Odpowiedz
@mickovsky: To mnie najbardziej zniechęciło, w fordzie podpinasz plug&play, tutaj musi być odpowiednie radio, carpass z ASO i kodowanie kompem żeby mieć głupiego auxa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: sorry ze odkopuje po roku u mnie meriva 2005 radio cd 30 mp3 , na tabliczce nie ma aux( ͡° ʖ̯ ͡°) czyli dopiero po lifcie 2006 robili aux.
  • Odpowiedz