Wpis z mikrobloga

@Momok: ja bym na twoim miejscu na tej ścianie wolnej zrobił stół, nawet może i składany. Albo zamiast klasycznego stolu w tym miejscu taki wysoki "barowy" z barowymi siedzeniami również. No ale wtedy to nie na dziecko. Cienzko...
@Momok: brrr... jak ja nie lubię tak wgniecionych przestrzeni. Wszystko na kantach bez polotu... Rozumiem, że już gaz i woda jest zrobiona i tylko myślisz o rozłożeniu rzeczy jeszcze nie rozłożonych?
@Momok pomyśl o szafkach do sufitu - dużo dodatkowego miejsca na rzadziej używany sprzęt kuchenny + brak konieczności ścierania kurzy
@Momok do zmiany kolor ( ͡ ͜ʖ ͡)
Szafki do sufitu , za szeroka szafka nad blatem i osobiście wolę otwierane niż podnoszone.
Półki na wino ze tak powiem szkoda miejsca
@eko_zgonus fronty szafek wiszących są takie, ze dół otwierany jest przez pociągnięcie frontu (2 cm wystaje poniżej korpusu) a górny na tipon, wszystko na częściach bluma (będą otwierane, nie podnoszone). Głównie chodziło mi o to żeby te dwa fronty właśnie były duże, jaki w tym problem ? Polki na wino się przydadzą na pewno a sa zrobione po to żeby nie przestawiać krzeseł przy otwieraniu drzwi balkonowych.