Wpis z mikrobloga

Ogarnąłem już chyba Kodi na RPI3. Działaja tak jak chciałem filmy i seriale. natomiast teraz przyszedł czas na ogarnięcie telewizji i tu pojawia się porblem. Działające listy m3u. W jego rozwiązaniu trafiłem na was i mam pytanie. Znalazłby się ktoś życzliwy, kto zaprosiłby mnie na #listam3u ? Będę wdzięczny i moja rodzina też. #iptv #kodi
  • 10
@2plus1 dzięki to jest lista w pliku tekstowym tego jeszcze nie ogarniam jak to dodać do kodi na rpi. No i brakuje mi tu jeszcze canal+ na którym mi najbardziej zależy
raczej nie, bo to i tak ktos za frajer puscil skrypt do neta, ltory wyciag linki z goldvod
, kazdy ci powie ze dobra lista do 1x22 za 15usd/msc, pocztaj na necie, ogladaj filkimiki o kodi,a jak nie bedziesz wedzial to wtedy sie pytaj.
@2plus1: @DarDo: Ja mam rapida i ostatnio byly z nim problemy. Tesciowi zainstalowalem listam3u i kiedy u mnie na rapidzie nie dalo sie meczu ogladac u niego ani jednej zwiechy. Jest z listy zadowolony. Jedyne co to niektore kanaly np. na rapidzie sa w full hd a na liscie w hd ale za to lista jest stabilniejsza przy waznych wydarzeniach sportowych...