Wpis z mikrobloga

#pracait #programowanie #java #js #scala #cloud

Miraski ze Śląska i okolic, firma w której pracuje rozbudowuje się i otwieramy dużo nowych stanowisk!!

https://jobs.sap.com/search/?q=+hybris&locationsearch=poland

Tylko UoP, super kasa, służbowe nowiuśkie maki pro i iphony 8, karta Sodexo LunchPass plus standardowe benefity.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany lub ma jakieś pytania zapraszam na priv, przekażę CV w odpowiednie miejsce.
Nie ukrywam, że coś mi wpadnie do kieszeni za polecenie, ale z czystym sumieniem polecam prace u nas :)
  • 17
@MrRuby: haha, a właśnie przed chwilą zastanawiałem się czy są jakieś szanse, że ktoś jeszcze ucywilizuje kod w okolicach EmailService, czy trzeba jednak tam przyjść i samemu to zrefaktorować ( ͡º ͜ʖ͡º)
Będę niegrzeczny ale oferty bez widełek to sobie możesz schować wiesz gdzie. Po co marnować swój czas na 2 rozmowy, żeby potem dowiedzieć się, że oferta jest mniejsza niż 75% oczekiwań?


@f8RKlLxlqVnRqJUfLnJa: Bzdura, ja się tego dowiedziałem jak tylko powiedziałem rekruterowi ile bym chciał.
@plushy: Sam mam inne doświadczenia, przez telefon słyszysz, że kwota którą podałeś jest możliwa do wynegocjowania a potem po pozytywnym zakończeniu rekrutacji dostajesz śmieszną ofertę które jest oderwana od wcześniejszych ustaleń. A to wszystko mimo dobrego wrażenia po rozmowie technicznej.