Wpis z mikrobloga

Które bezprzewodowe #sluchawki byście wybrali?

- Sony grają niesamowicie dobrze a ich zdolność do usuwania dźwięków tła jest poprostu niesamowita.
- Bose niestety jeszcze nie znalazłem nigdzie qc35, ale qc25 ma wyraźnie gorsza wyciszanie tła.
- Crushery... Po prostu miażdżą potokiem basu, przy maksymalnym ustawieniu głowa po prostu pęka :3

Zarówno Sony jak i Crushery mimo różnych półek cenowych są niessamowite w tym do czego zostały stworzone, używając ich jest taki efekt "wow". Nie są to kolejne zwykłe, po prostu dobrze grajace słuchawki, dają z siebie jeszcze więcej.
A Bose wydaje mi się, że trochę zostały z tyłu?

#audioboners
anonim1133 - Które bezprzewodowe #sluchawki byście wybrali?

- Sony grają niesamowi...

źródło: comment_YULICgJa0XfgKCIEqlKSyDljalcnvCUe.jpg

Pobierz

Które słuchawki?

  • Sony MDR 1000x 44.4% (8)
  • Bose QC35 33.3% (6)
  • Skullcandy Crusher Wireless 22.2% (4)

Oddanych głosów: 18

  • 11
  • Odpowiedz
@anonim1133: nie wiem. tak sobie napisalem
a jak juz to lepiej 1000x M2, ktore podobno maja lepsze ANC niz QC35. ale z tych dwoch wybralbym QC35 bo tak jak jak jim w recenzji mowi - roznice sa tak marginalne, ze bardziej sie pyli wziac bose bo sa tansze i wygodniejsze.
  • Odpowiedz
Bose QC35 mają strasznie słabą jakość dźwięku, ale dużo fejmu zebranego przez lata. Sony ma całkiem dobre wyciszenie, ale podobno łamliwe pałąki. Sony obsługuje jakiś dobry, ale zamknięty kodek audio - musisz mieć telefon Sony żeby to wykorzystać. Ja mam Sennheiserki PXC-550 i sobie chwalę. Świetna jakość dźwięku, dobre wyciszenie i wykonanie, ale przede wszystkim mnogość funkcji, łącznie z obsługą apt-x.
  • Odpowiedz