Wpis z mikrobloga

@JRtI: jechałem dzisiaj autobusem z lotniska, to policja blokowała ruch na skrzyżowaniu z Potokową. może GPS wcale nie oszukiwał, może tam dalej nie było przejazdu w kierunku na wrzeszcz i trzeba było dookoła?
@JRtI: ja tam jedyny problem jaki mam z #mytaxi to taki, że go nie ma we #wroclaw

poza tym ciężko analizować tę konkretną sytuację, gdy nie wiadomo jak wygląda tam sytuacja przy tym chorym święcie

ale po to są właśnie takie usługi, że dostajesz potwierdzenie przejazdu na maila (jak w uberze) i możesz złożyć reklamację
GPS prawdę mówił. Ale złotówa na postoju pod cmentarzem na pewno wiedziała jak może się poruszać po okolicy.


@JRtI: faktycznie, źle przeczytałem... no to w takiej sytuacji reklamacja wskazana ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją droga po co brać taxi, jak tam dzisiaj autobusy jeżdżą co kilka minut ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Vincenzo: przecież z itaxi korzystam regularnie (o ile można w moim przypadku mówić o regularności korzystania z usług taxi)

z tym, że mytaxi lepsze cebule robili ostatnio, a korzystam jedynie u znajomych w Krakowie