Wpis z mikrobloga

Mirki bo już głupiałem, zabrałem miesiąc temu dziewczynę na siłownie, ćwiczyła fbw powiedzmy coś a'la fbw sakera czyli A martwy ciag, hip trust itp.. B przysiad, wykroki.. ostatnio pojechała do domu na święta kuzyn stary wyjadacz pokazał jej splita. Co do FBW nie mam wątpliwości, ale nie wiem czy martwy klasyczny czy jak zaproponował rumuński?( ponoć nie rozbudowuje tak 4 tylko tył). Przysiad proponował żeby odpuścić też ze względu na to że nie ma co rozbudowywać 4, a tyłek trzeba ujędrnić nie rozbudowywać? W sumie nie wiem jaką objętością ma ćwiczyć, ten jej zaproponował 4x14 ja bardziej myślałem o 5x5, 3x8. Więc nie wiem jaka objętość ile ćwiczeń i ogólnie czy odpuścić te ćwiczenia czy nie?
#silownia #mikrokoksy
  • 6
Przysiad proponował żeby odpuścić też ze względu na to że nie ma co rozbudowywać 4, a tyłek trzeba ujędrnić nie rozbudowywać?


@motoneuron: No to raczej kwestia tego jak twoja dziewczyna chce wyglądać. Kuzyn wyjadacz od razu założył, że dziewczyna chce być typowym cardio bunny z chudymi nogami i jakimiśtam pośladkami.

Natomiast jeżeli dziewczyna twierdzi że #!$%@? te rozkrajanie arbuzów nożem i woli miadżyć je udami to czemu nie zostać przy tych