Wpis z mikrobloga

Czy ktoś spotkał się z planami dla początkujących na +20 rep w serii? Od tygodnia wiele młodych chłopaków na siłowni (dość duży wysyp) i robią na klatę 4-5 serii w każdej po 20-25 powtórzeń; to samo siady; niestety przy izolacjach straciłem rachubę bo albo tyle samo albo więcej. To nie jedna osoba a kilkanaście.

Jakiś genialny treneiro z netu coś takiego wymyślił? Ktoś ma jakieś info co oni odwalają? Bo nawet według jakiś staroci to maks było 15-20.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 20
@PrawyKuba: nie chce mi się szukać, ale coś jeszcze ten sam typ mówił o 30 seriach własnie i że można w róznych konfiguracjach...

Straszne jak wszyscy łykają co się na tym YT dzieje
Czy ktoś spotkał się z planami dla początkujących na +20 rep w serii? Od tygodnia wiele młodych chłopaków na siłowni (dość duży wysyp) i robią na klatę 4-5 serii w każdej po 20-25 powtórzeń; to samo siady; niestety przy izolacjach straciłem rachubę bo albo tyle samo albo więcej. To nie jedna osoba a kilkanaście.


@Kasahara: Podejrzewam, że ktoś im powiedział, że mięsień trzeba zajechać :) A co do nowych na siłowni,
@Kasahara ja się spotkałem, na takim portalu dla naturali. klient po rok prowadził ludzi i tam były właśnie takie serie. niby żeby zwiększyć masę bez zbędnego ulania się. jak sobie przypomnę to podeślę, chociaż nie sądzę że to akurat od tego