Wpis z mikrobloga

@Desmosedici
@dwa_szopy
@konOpusDei no co w tym złego,no #!$%@?,jest popyt to jest i podaż tak?naprawdę tego nie kumacie?przecież to raj dla naszych "bezwypadkowych" aut,każdy handlazyna potrzebuje zderzaków bo kupił #!$%@? auto na zachodzie,gdyby nie było tego typu ofert to takie zderzaki były by tylko w ASO i by były drogie albo trzeba by było po to jeździć na zachód co też nie zawsze było by opłacalne,w ten sposób można by było ograniczyć
@kshl
@konOpusDei no dobra racja,ale jak ktoś ma 240 zderzaków to nie bez powodu handluje tylko tym,i 80% jego klientów to handlarzyny którzy biorą po kilka kilkanaście sztuk na raz do swoich gruzów na handel
@atrax15: Tak, handlarzyny biorą po kilkanaście sztuk zderzaków. Żeby mu leżała zamrożona kasa w zderzakach, które nie wiadomo czy się kiedykolwiek przydadzą. Zejdź na ziemię. Bardziej biorą to osoby które zajmują się sprzedażą części w detalu. Idąc dalej Twoim tokiem myślenia zakazać hurtowej sprzedaży chłodnic bo też często lecą razem ze zderzakiem. Pisałem już, weź nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konOpusDei dobra,macie trochę racji,nie powiem i nie musicie się ze mną zgadzać,ale ja i tak mam na to swoją teorię,wasza racja mój spokój,ale żebyście nie płakali jak kupicie kiedyś auto od handlarza albo z jakiegoś komisu i po jakimś czasie odkryjecie że zderzak w waszym aucie miał inny kolor( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eternit_z_azbestu a ja myślę że nie tak było,koleś zajmował się tym od dawna,miał tych zderzaków ze 2000szt wywąchał inny biznes a z tego chce odzyskać parę złotych ,ot co,co wcale nie przekreśla twojej teorii
ja i tak mam na to swoją teorię,


@atrax15: weź nie #!$%@? ziomeck. Teoria to nie są jakieś twoje zgadywanki. Teoria to system pojęć, definicji, aksjomatów i twierdzeń, ustalających relacje między tymi pojęciami i aksjomatami, tworzący spójny system pojęciowy.
Jedyne co masz to hipotezę i to też błędną.
Ostatnio #!$%@?łem w sarenkę i zderzak miałem do wymiany. Miałem grzać do ASO i zapłacić 2k za nowy?
@konOpusDei dobra,macie trochę racji,nie powiem i nie musicie się ze mną zgadzać,ale ja i tak mam na to swoją teorię,wasza racja mój spokój,ale żebyście nie płakali jak kupicie kiedyś auto od handlarza albo z jakiegoś komisu i po jakimś czasie odkryjecie że zderzak w waszym aucie miał inny kolor( ͡° ͜ʖ ͡°)


@atrax15: aż sobie zapisałem.

Wymieniony zderzak, o matko boska.