Wpis z mikrobloga

Z miesiąc temu upadł mi 200ml flakon Acqua Di Gio i atomizer się popsuł. Ułamał się jakoś od wewnątrz i wpadł do środka :( Nie mam teraz jak ich wypsikać a została praktycznie połowa i trochę szkoda żeby się zmarnowały. Zakryłem szczelnie otwór żeby zapach się nie ulotnił i tak leża..
Szukam jakichś sprawdzonych flakonów żeby ich jeszcze poużywać. Macie jakieś sprawdzone?
#perfumy #modameska
  • 7
@salat89: ja mam problem bo mam pełniutką butelke, która raz mi upadła i atomizer przestał działać chociaż jak wcisne guzik do konca, nic nie psika , lekko odpuszcze i docisne z powrotem to sika. Zamiast mgiełlki wtedy siknie strumykiem, no ale inaczej w ogóle nie działa xd
@salat89: Kup strzykawkę w aptece taką ze 20 ml z igłą i spróbuj odciągnąć płyn z flakonu, a jak masz i tak rozwalony atomizer to spróbuj rozebrać cały atomizer, zerwać go z flakonu i odciągnąć płyn strzykawką i przelać do flakonika z decant.pl. Tylko z własnego doświadczenia robienia odlewek to polecam jak najdłuższą igłę, o ile są takie bo kupiłem jakąś standardową i była trochę za krótka.
@pollos: Atomizer to wpadł do środka i pływa, została tylko metalowa obręcz. Perfumy można przelewać normalnie bo dziura jest na pół cm :) Zakryłem ją szczelnie żeby nie wyparowały, jutro będę kombinował