Wpis z mikrobloga

Szwedka w Polsce z #tinder
- bardzo ładna, napisała sama i wyszła z inicjatywą spotkania
- zainteresowana, obszerne pytania i odpowiedzi, świetna rozmowa na żywo
- multum pasji i zainteresowań
- ciekawy, dobrze płatny zawód
- biegły angielski i dobry poziom innych języków

a Polki? Jak w lesie kuhwaaa
- no hehe netflix i podróżowanie (czyli all inclusive w resorcie)
- gównokierunek
- wielka łaska, że odpisuje
- w trakcie rozmowy potakuje bo ma siano w głowie i nic ciekawego do powiedzenia
- perspektywy zerowe

elo

#rozowepaski
  • 107
Oesu...znów samczyki na wypoku muszą się żalić jakie to złe i niedobre te różowe w Polsce, jak to one nie mają zainteresowań xD widocznie tylko takie są w stanie utrzymywać z wami jakiekolwiek relacje xD Weź ogranicz internet, wyjdź do ludzi, z pewnością masz możliwość poznania jakiejś fajnej dziewczyny.
Problem jest taki, że rzeczywiście jest wiele takich pustych lasek co tylko jakieś seriale oglądają i wrzucają fotki na insta, ale jest też
@Barnabo_Bazyli: bo takie sebixy i Badboje są dużo ciekawsze od każdego przegrywa. Tak samo ze starym BMW. Rozum podpowiada kup nowsza toyote ale serce żeby cos ciekawszego. A ze kasy nie ma na nowego to bierze stary, cały sekret. A inteligent z nudnym życiem meczy sie na jakichś studiach i jeździ busem i sie śmieje z sebixa.
@Kapitalis:
Facet z zachodu w Polsce:
- przystojny, modny i zadbany
- kosmopolita, otwarty na dialog i wymianę poglądów
- towarzyski i zabawny
- multum pasji i zainteresowań
- szanuje cię jako kobietę, jest szarmancki
- jego typowa wiadomość "Hey, sweetie. How was your day? I'm so tired but I want to stay up and talk to you.".

A Polacy? Jak w lesie.
- ulaniec w starych portkach
- hurr #!$%@?
@Kapitalis:
Przebij mnie. Kiedyś upatrzyłem sobie loszke. Mała, ruda, zdeterminowana. Wybadałem teren na ile się dało. Zaprosiłem do knajpy. Na miejscu okazało się, że jedyne co nas łączy to sąsiedztwo i... gatunek Homo Sapiens. Do tego słuchała disco polo (°°
Jeszcze nigdy tak bardzo się nie pomyliłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szwedka w Polsce z #tinder

- bardzo ładna, napisała sama i wyszła z inicjatywą spotkania

- zainteresowana, obszerne pytania i odpowiedzi, świetna rozmowa na żywo

- multum pasji i zainteresowań

- ciekawy, dobrze płatny zawód

- biegły angielski i dobry poziom innych języków


a Polki? Jak w lesie kuhwaaa

- no hehe netflix i podróżowanie (czyli all inclusive w resorcie)

- gównokierunek

- wielka łaska, że odpisuje

- w trakcie rozmowy potakuje
@Kapitalis a jedź do Azji albo Karaiby to już w ogóle Polek Ci się odechciewa. Tam jest inna bajka. Biały Gringo jest pożądany i od razu uprzedze komentarze: a nie jego portfel. W innych częściach świata dziewczyny się starają a w Polsce mają #!$%@? a w #uk gdzie mieszkam to nawet szkoda strzepic ryja
@Jah00 a idź Pan w #!$%@? z taką filozofią. Taka księżniczkę jest fajnie ruchac przez 3 miesiące ale na jakikolwiek realny związek to się nadaje jak łyżwy beznogiemu. Wyobraź sobie potem ze spotykasz się ze swoimi kolegami, każdy na poziomie i z fajną kobietą, a ty wchodzisz z tą swoją karyna o iq rozwielitki. Tragedia to jest, będziesz się własnej baby wstydził przed rodziną i znajomymi. Takie coś nie ma szans funkcjonować.
@Jah00:

#!$%@? ja #!$%@?, na #!$%@? ci jakieś zainteresowania są potrzebne u kobiety? Naprawdę nie kumam tego. Dla mnie jak laska jest inteligentna i wykształcona i dużo zarabia i ma wyszukane zainteresowania to jest ogromny RED FLAG

Bo jak laska jest ogarnięta i inteligentna to nie ma wstydu żeby gdzieś ją zabrać, nie czujesz tej żenady jak z nią wychodzisz do tego nie truje ci dupy w każdej wolnej chwili żebyś