Wpis z mikrobloga

Przemyślałem sprawę grupy bożej w której moderacja nie była by upośledzona nawet bardziej niż na sewisie wuwuwu wypok peel. Ógółem grupa powstanie całe te, prosiłbym jednak osoby chętne na moderowanie grupy do zwrócenia się do mnie na pw. Przypominam - celem jest stworzenie grupy bez #!$%@? umysłowo administracji wymagającej jakichś głupot typu zdjęcia profilowe i bez ludzi srających do tosterów bożych. Żadnych zadymiarzy, grupa memowo-dyskusyjna. Z tego powodu wolałbym aby moderatorzy mieli też konta na wykopie, także jak już się kilku uzbiera można uruchomić nowych, lepszych antyfanów.
#kononowicz
  • 5
@kulaty: jest grupa "pszna grupa Kononowicz ..." Ale nie zmienia to faktu że w antyfanach administracja powinna zostać #!$%@? ze stanowiska w trybie natychmiastowym. Wydaje mi się że jutro będą czystki i wszyscy zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności karno-sadowej. Z resztą jakim imbecylem trzeba być żeby stawiać warunki jak zdjęcie profilowe żeby śmiać się z jakiegoś nibebna niżarłaka XD
@kulaty: ja zostałem #!$%@? już dawno stamtąd i w związku z tym jestem za nową grupą. Nigdy nie wiecie kiedy was pociągną do odpowiedzialności karno-sądowej. Dziękuję za tę wypowiedź.