Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś szuka taniej alternatywy do studiów i to na zdecydowanie wyższym poziomie niż to co oferują wszystkie #!$%@? Polskie uczelnie to może być dobre wyjście:
https://cubebrush.co/mb/products/mmfwyq/art-school

Kurs jest półdarmo, bo niecałe 300 buksów, a pokrywa bardzo duże spektrum istotnych rzeczy dla każdego kto chce pracować jako grafik w gamedevie, vfxach czy animacjach.

Nie wiem jak jeszcze dogłębnie zostaną "spenetrowane" tematy, ale te tutoriale Marca Bruneta które widziałem do tej pory były bardzo dobrej jakości.
Może nie wchodziły mocno w technikalia samego softu (bo to nie ta tematyka) ale chyba o to chodzi?
Nauczenie się softu to 2-8 tygodni, a jednak nauczyć się fachu to długie lata i to jego tutoriale pokrywają i mam nadzieję, że i ten dobrze pokryje.

Może sam nawet się skuszę, może czegoś się nauczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#vfxnews #digitalpainting #grafika3d #grafikakomputerowa #grafika2d
loczyn - Jeśli ktoś szuka taniej alternatywy do studiów i to na zdecydowanie wyższym ...

źródło: comment_RSN4oXfWnQBSm19DnUgnUC40NN91lRS1.jpg

Pobierz
  • 5
  • 0
@Izeer: To co podlinkowales to glownie sucha teoria, mysle, ze wiecej by dalo to co ja podlinkowalem.
Sculpt postaci to trudna rzecz i jeden tutek tego nie zalatwi.
@Izeer 'przerobilem' ten kurs, nie cały, wybiórczo bo mi się po prostu nie podobał, porządnie sculptuje postaci Cię nie nauczy, bo jedyny sposób na to to wiele h spędzonych przy rzeźbieniu, ten kurs natomiast pozwoli Ci dokończyć jeden z projektów z których będziesz wreszcie zadowolony do modelu gameready