Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że dobro powraca!

Ostatnio na jednej z grup #szczecin zobaczyłam prośbę o pomoc w postaci jedzenia. Stwierdziłam że napiszę mimo iż jestem przed wypłatą. Pani okazała się być bardzo miła i mówiła że sama przyjedzie po to jak dzieci (dwójka dzieci niepełnosprawnych) będzie w przedszkolu. Oczywiście ja w tym czasie będę w pracy więc pojechałam dzisiaj rano przed pracą. Zawiozlam mleko, herbatę kakao, jakieś mięso, kaszę itp. Dwie reklamówki.

Wyszedł partner tej dziewczyny. Widać normalny chłopak. Widać że się nie przelewa. Dziękował bardzo. Miałam w sumie dreszcze i łzy w oczach widząc wdzięczność za te kilka produktów.

Warto pomagać!

#pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #dziendobry
  • 89
  • 0
@ziobro2 ty to jesteś pesymista... Wiesz gdybym nie zobaczyła ich na własne oczy to może i bym tak pomyślała ale po ludziach można zobaczyć czy są dobrzy czy patologiczni :)
  • 15
@ziobro2 jeszcze dodam że pamiętam jak pracowałam ale zostałam sama na mieszkaniu. Czasami pod koniec miesiąca jadłam sam ryż albo sam makaron bo nie było kasy. Głupio mi było prosić rodzinę o pomoc i jakoś tak żyłam na bardzo niskim poziomie. Później przychodziła wypłata. Płaciłam opłaty, kupowałam najpotrzebniejsze rzeczy, w ramach rozpusty kupowałam mięso i warzywa... Mimo iż nie byłam patologia były czasem dni że całe jedzenie się kończyło. Także warto pomóc
  • 20
@Prokurator1990 wiesz czasem jest tak że dzieje się coś gorzej. Facet traci pracę, nie może znaleźć albo znajduje za 1500 zł q na zimę trzeba więcej kasy węgiel / gaz kosztuje. Nie wiem jak to u nich. Ja nie zbiednialam a oni będą mieli co zjeść. No czyli jak mają umowę na internet to mają ja zerwać i zapłacić karę?

Tak samo jak ja nie miałam co do gara włożyć a chodziłam