Wpis z mikrobloga

@nerana112: mówienie o św. Tomaszu per szalony może się dla ciebie skończyć spaleniem na stosie ;-)
Kieruję się zdrowym rozsądkiem.

Większość oznacza co najmniej 50%. To, że ordynacja wyborcza daje ponad 50% głosów nie uprawnia ciebie do mówienia "większość wybrała"
@brmstufldigart no ale nie ma innej opcji, nikt nikogo do urny siłą nie zaciągnie, mamy wolność i demokracje właśnie, każdy ma prawo wyboru zarówno partii jak i tego czy w ogóle będzie głosowała. Skoro głosująca większość wybrała katolicką partię i pewnie wybierze ja ponownie to nic nie poradzisz
@wczoraj w moim przypadku religia nie ma nic do rzeczy odnośnie mojego hejtu na aborcję. Zabójstwo to zabójstwo. Chciałem Ci tylko pokazać, że wybierasz jakiś fragment z biblii ( w sumie bardzo marny, zgadzam się z Tobą) tylko po to, żeby pokazać jak głupi są ludzie którzy żyją zgodnie z prawami tam zawartymi. Mireczku w Biblii też jest napisane, że świat powstał w 6 dni, a jednak większość katolików w to nie
@brmstufldigart życie w 100 % zgodnie z biblia to utopia, o wiele większa nawet niż komunizm. Nie ma ludzi idealnych, a tylko idealni ludzie by dali radę żyć w 100% zgodnie z prawem Bożym. Ale nie było by wtedy aborcji...ani legalnej ani nielegalnej