Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś z problemem piszczenia/dzwonienia w uszach? Od kilku lat - koło 5 - męczę się z tym problemem. Odwiedziłem masę lekarzy, audiologów etc, mam zrobioną masę badań, pełno wyników, wszystko świetnie. Miałem usuwane zęby, leczone zatoki itd... pod koniec ostatnie co usłyszałem od lekarza to, że "muszę nauczyć się z tym żyć".

Problem jednak jest taki, że od jakiegoś czasu piszczy jeszcze głośniej niż zwykle, do tego stopnia że kolejny dzień boli mnie głowa i kręci mi się w niej dość mocno.

Sposoby z internetu nie działają, planuję wybrać się jutro do lekarza - tylko tak pomyślałem, że zapytam tutaj. Może jest tu ktoś kto miał taki problem lub jest lekarzem czy cokolwiek. Może akurat czegoś się dowiem.
#medycyna #laryngologia #lekarz może ktoś poleci jakiegoś #laryngolog w #katowice i okolice?
  • 28
@Kierman: aktualnie pracuje na budowach przy glosnych urządzeniach, długie dojazdy bo np 7h drogi itd cisnienie ok, miałem badane nawet oko i tez ciśnienie ok

@milten6: ostatnio chcieli mnie do Warszawy wyslac ale nic nie wyszlo
Konieczna będzie wizyta u specjalisty laryngologa, który znajdzie przyczynę Twoich problemów i dobierze skuteczne metody leczenia. Jeśli nie jest dla Ciebie problemem dojechanie z Katowic do Wrocławia, to serdecznie zapraszamy do naszej kliniki. Obiecujemy, że zajmiemy się Tobą jak najlepiej! :) Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!