Wpis z mikrobloga

To mi pomogli w wyborze prezentu. Mniej więcej:

1. miseczki oznaczone jednakowym kolorem są tego samego rozmiaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. jak założysz rozmiar 36A albo 34B (różne kolory oznaczenia miseczki), to będzie taki sam rozmiar miseczki (°°

Super pomocna informacja, bulwo!

Będzie mniejszy! Nie, będzie taki sam! Nie wiem, domyśl się #!$%@?!!!

#pdk


#ubierajsiezwykopem #brafitting #ubierajrozowegopaska #prezenty
szpongiel - To mi pomogli w wyborze prezentu. Mniej więcej:

1. miseczki oznaczone ...

źródło: comment_ZqkMARRqNoAP8CEf8Sikfb73aQyyXPmG.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@szpongiel: nie wiem kto Ci doradzil stanik na prezent, ale jak juz jestes zdecydowany to radziłbym dac jej karte podarunkowa do jakiegos dobrego sklepu z bielizna bo przez Internet to raczej nic trafionego nie kupisz

  • Odpowiedz
@szpongiel: Ale to nie są sprzeczne zdania przecież. Jedno nie wyklucza drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A ciuchów się na prezent nie kupuje (w szczególności bielizny), chyba że dokładnie znasz rozmiar jakiego potrzeba.

PS. Może z koszulkami to zły przykład, ale ze spodniami czy marynarkami działa już na pewno.
  • Odpowiedz
@alejandra15:

Miseczka taka sama, ale obwód pod biustem inny

W ogóle nie chodziło mi o obwód, bo nie to jest sprzeczne w podanej informacji.

Podkreśliłem na żółto:
1. The sizes with the same colour have the same cup size
2. If you have tried a size 36A (...) try a 34B (...) it has the same cup size
plus:
3. Rozmiary z punktu drugiego mają różne kolory (literki)

Jeśli "rozmiary w
  • Odpowiedz
to jedyną logiczną możliwością aby te zdania nie były sprzeczne jest przypadek szczególny: wszystkie rozmiary miseczek są zawsze jednakowe. Sorry, logiki nie oszukasz.


@szpongiel: Popełniasz znowu ten sam błąd. Twój wniosek jest wyciągnięty z dupy. Smutne, że powołujesz się na logikę a sam średnio się nią posługujesz.
  • Odpowiedz
@dajeszmalina: @WesolySromek: don't worry to prezent dla żony i można za darmo odesłać/wymienić.
Znam rozmiar żony, nie wiem tylko co robiący oznaczenia miał na myśli.

Generalnie różne rozmiarówki to jest jakaś kupa (pic rel), a nawet jak są jednakowe rozmiary (w tej samej rozmiarówce) to producenci i tak ich nie trzymają.

Jakiś czas temu zamówiłem 2 pary butów tego samego typu ale różnych producentów. Dodam że w takim samym rozmiarze
  • Odpowiedz
@WesolySromek: przyjmuje twoją interpretację, że to literówka ale wtedy wychodzi na moje, czyli "super pomocna informacja bulwo".
Jeśli chodzi ci o coś innego podczas gdy mnie szkalujesz, to napisz o co, bo ja nie wiem co tu niby jest z dupy poza sprzeczną informacją na stronie.
  • Odpowiedz
przyjmuje twoją interpretację, że to literówka ale wtedy wychodzi na moje, czyli "super pomocna informacja bulwo".


@szpongiel: Dlaczego? Jeżeli przyjmiesz że to literówka i powinno być 36A oraz 34A to informacja jest jak najbardziej pomocna.

poza sprzeczną informacją na stronie.


@szpongiel: Informacja na stronie nie jest sprzeczna. Zdanie

"rozmiary z tym samym kolorem oznaczają ten sam rozmiar miseczki"

oraz

"rozmiar A ma ten sam rozmiar miseczki co B"

w żaden
  • Odpowiedz
@WesolySromek: ale A i B mają różne kolory oznaczeń rozmiaru miseczki, więc?

Zresztą te podejście, a załóżmy że to błąd i na tej podstawie lecimy dalej z błędną informacją jako bazową jest nie tylko do dupy ale doskonale potwierdza(łoby), że strona nie jest pomocna, gdyż zamiast wyjaśnić wprowadza zamieszanie. Czyli nie spełnia swojego zadania udzielenia informacji. O tym był mój wpis i to dokładnie potwierdzasz - o ile to faktycznie literówka,
szpongiel - @WesolySromek: ale A i B mają różne kolory oznaczeń rozmiaru miseczki, wi...

źródło: comment_U5iIxpAVNxsv7WcE9o4zIk9gLfFDiyTz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@alejandra15 @dajeszmalina pomogo?
Upewniam się już tylko, pomimo, że literki są różne w danej kolumnie miseczka jest taka sama, tak? (pic rel powyżej).

Co do "czy znam dokładny rozmiar" to żona ma staniki zarówno: 32D jak i 34C, a i jakiś chyba był 32C. Tak jak i ja #!$%@?łe noszę np. buty od 43 do 45, zależy jak się komu wyprodukuje. Z koszulami jest to samo, ci co to szyją to są
szpongiel - @alejandra15 @dajeszmalina pomogo?
Upewniam się już tylko, pomimo, że li...

źródło: comment_Siyni70CuJTxM0kHygmG5M21EIeZnQhP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@WesolySromek są dwa zdania. Rozmiary oznaczone tym samym kolorem mają ten sam rozmiar miseczki, rozmiary oznaczone różnymi kolorami (36A oraz 34B) mają ten sam rozmiar miseczki.
Skoro ten sam kolor ma ten sam rozmiar oraz różne kolory mają ten sam rozmiar to albo jedno ze zdań jest nieprawdziwe albo mamy do czynienia z przypadkiem szczególnym gdy wszystkie kolory mają ten sam rozmiar, a więc jest tylko jeden rozmiar ale różnie oznaczony.
Ewentualnie
  • Odpowiedz
Ewentualnie jeszcze można przyjąć, że akurat 36A i 34B są wyjątkiem w całej tej instrukcji ale to by kwestionowało w ogóle sens takiego systemu rozmiarów.


@szpongiel: I to jest jedyny sensowny wniosek.

wartość informacji na tej stronie, podkreślam, informacyjnej jest gówniana.


@szpongiel: Tak.
  • Odpowiedz