Wpis z mikrobloga

  • 937
#!$%@? xdd Przechodzam się po Złotych Tarasach i od razu #!$%@?ła mnie grupa #!$%@? gimbusów ze swoimi tępymi dziwkami "oh, tak, jestem dżesika i lubię analną rozróbę" w podobnym wieku. Są bardzo głośno, krzyczą, śmieją się i klną, toteż dlatego obok nich stał ochroniarz - z twarzy taki trochę podstarzały Van Damme. Dwie z nich wstały i zaczęły iść w kierunku toalet, ale jeden z gimbusów krzyczy za nimi "DOKĄD IDZIECIE?", na co one "DO KIBLA". Debil nie usłyszał: DOKĄD?
- DO KIBLA!
- NIE SŁYSZE, DOKĄD #!$%@??
- RUCHAĆ SIĘ XDDD (wierny cytat)
One odeszły, a on pytał się znajomych dokąd one idą, bo nie usłyszał. I na to ochroniarz z głosem zmęczonego terminatora, bez emocji: "Idą się ruchać". Po czym westchnął tak głęboko, że owe westchnięcie poczułem aż w sercu (,)
#gownowpis #feels #truestory
  • 29
@Hierof: W każdej takiej galerii tak jest. W Poznaniu (#!$%@?, krainie tysiąca galerii handlowych) im nowszy lokal, tym więcej gimbów. Stary Browar czy Kupiec Poznański już trochę stoją i robią za atrakcję turystyczną, więc tam łatwiej się natknąć na murzyna niż na gimba.

Ale, #!$%@?, w każdej nowej galerii, w której jest KFC i temu podobne jest identycznie.