Wpis z mikrobloga

@takdali: jak nie chcesz się niczym wyróżniać, to wal cv z kreatorów. Sama możesz zrobić (graficznie z użyciem tylko(!) WORDA) zajebiste cv w 30 minut.

Jak to sama pisałaś w innych postach "nie mówi mi, co mogę pisać, a czego nie" :)
@Majla: Serio koleżanko, naprawdę przyszłaś pod tego posta z tej gównoburzy? Żeby co, sprawić mi przykrość, zrobić na złość? No ale racja, potwierdza się teoria, że dziewczyny są bardziej wredne i zawistne :)
CV musiałam mieć tylko dla formalności, nie potrzebowałam tworzyć niczego nadzwyczajnego. Następnym razem po prostu zapytaj o co chodzi ;)
@Majla: Poza tym kogo mam oszukiwać, nie mam umiejętności informatycznych/graficznych, nie będę bawić się w coś na czym się nie znam. Poprosiłam o pomoc i tego oczekiwałam a to, że CV mogę zrobić sobie sama akurat dobrze wiem :)
@takdali: nie, nie przyszłam, żeby zrobić przykrość, a tym bardziej na złość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przyszłam z informacją, że kreatory odeszły do lamusa już kilka lat temu. Każde CV jest takie samo, ma beznadziejny schemat i jest nieczytelne dla HR. Może skorzystasz w przyszłości ;) No, ale ja już spadam, bo przecież jestem taka wredna :( buźka :}
@takdali: serio potrzeba informatycznych/graficznych umiejętności do wstawienia np. 2 szerokich pasków na górze strony i 3-4 linii podkreślających np. Doświadczenie zawodowe, edukację, informacje dodatkowe w podstawowym programie edytorskim, jakim jest WORD? ( ͡° ʖ̯ ͡°) No, ok...