Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Między mną a moją dziewczyną jest dość spora różnica wieku. Precyzując, ja mam 23 on ma 36 lat. Jesteśmy razem już od prawie roku. Wszystko się między nami świetnie układa, mamy podobne charaktery i praktycznie się nie kłócimy. Ta różnica wieku jest praktycznie nie widoczna, ona wygląda zdecydowanie młodziej, a ja z kolei wyglądam na trochę starszego. No po prostu mówiąc jesteśmy idealnie oprani pod każdym aspektem po za wiekiem...

Jedyną rzeczą, która nie daje mi spokoje jest ten wiek. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało za 10 lat. No i oczywiście zostaje kwestia moich przyjaciół, którzy paczą na mnie jak na dziwaka. Kocham ją, ale nie wiem, czy ten związek ma jakieś szanse, czy skazany jest z góry na niepowodzenie. Nie chce też, aby traciła czas, w którym mogłaby sobie znaleźć kogoś w swoim wieku. Bo co jeżeli ten związek jednak nie wytrzyma presji społecznej. Za 5 lat ja ciągle będę młody, a ona już będzie po 40 i ciężko będzie jej kogoś sensownego znaleźć.

Mirki i Mirabelki co radzicie czy taki związek ma szanse przetrwać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy związek, z 13 letnią różnicą wieku ma szanse być szczęśliwy?

  • Tak 64.6% (124)
  • Nie 35.4% (68)

Oddanych głosów: 192

  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam dobrych znajomych, gdzie ona jest po 30., on przed 60 (jest starszy od jej rodziców). Oboje wcześniej byli w związkach małżeńskich, teraz od ładnych paru lat są w tym, mają upragnionego syna i są bardzo szczęśliwi. Nie, nie chodziło o kasę, oboje zarabiają podobnie. Różnica wieku nie musi robić różnicy w powodzeniu związku. Za to może ty jeszcze nie dojrzałeś do tego, żeby nie mieć z tym problemu? "Bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Kwestia też czy macie te same plany na życie. Np. ona jest w takim wieku, że może myśleć o dzieciach (po 40 zaczynają się duże problemy w tej kwestii więc zostało jej 4 lata). Ty np. możesz nie być na to jeszcze gotowy.

Tak samo może zaraz się okazać, że ty chcesz jeszcze poszaleć, a ona potrzebuje stabilności. Wiem, że teraz możecie ze sobą przebywać 24h, na początku zawsze tak