Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy kobieta która nie uprawia seksu od dawna jest bardziej marudna, przygnębiona i smutna od reszty kobiet?
ja jestem marudna i przygnębiona i w zasadzie każda kobieta z jaką się porównuję jest bardziej energiczna, dynamiczna, weselsza niż ja
a ja jestem zmęczona, przygnębiona, nie mam ochoty poznawać ludzi
seksu nie uprawiam od lat, nie z braku okazji, ale chyba z przyzwyczajenia, nauczyłam się tak żyć, sama i bez faceta
to pewnie głupie, ale myslicie, że seks by coś we mnie zmienił?
no i nie mam jak się porównać z kobietami w podobnej sytuacji, bo wszystkie które znam albo mają faceta, albo kogoś do seksu
a jak jakaś przez jakiś czas nie miała to starała się znaleźć i znalazła, żadna nie pozwoliła sobie na sytuację wieloletniej abstynencji
#seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 31
@Kvazar: nie wiem co w tym takiego oczywistego, jest mnóstwo ludzi, którzy uprawiają seks "przygodowo", tak jak i jest mnóstwo ludzi, którzy to robią tylko ze stałymi partnerami. Sam jestem zdecydowanym zwolennikiem tego drugiego, ale świata nie zmienię.
baba bez bolca dostaje #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yoshihere: To powiedzenie ma sens i jest prawdziwe, podobnie jak "kobieta, która nie jęczy w nocy, warczy w dzień", ale nie ma to nic wspólnego ze smutkiem, apatią, czy przygnębieniem, tylko z nieco zwiększoną nerwowością. A dlaczego? Dlatego, że seks poza przeżyciem emocjonalnym, jest czynnością rozładowującą napięcie.
PrzyczajonaTowarzyszka: Weź to po prostu sprawdź. Nie mówię, że masz iść i oddać się pierwszemu lepszemu w klubowym kiblu, ale jak Ci się jakiś spodoba to nie ucinaj znajomości od razu tylko zaproś do siebie, albo daj się zaprosić do niego. Jak poczujesz się lepiej to masz odpowiedź. Ewentualnie możesz sobie kupić wibrator, choć wiadomo, że to nie facet. Nie wiem jak kobiety reagują, ale facetowi przeważnie jest lepiej nawet po
Czy kobieta która nie uprawia seksu od dawna jest bardziej marudna, przygnębiona i smutna od reszty kobiet?

ja jestem marudna i przygnębiona i w zasadzie każda kobieta z jaką się porównuję jest bardziej energiczna, dynamiczna, weselsza niż ja

a ja jestem zmęczona, przygnębiona, nie mam ochoty poznawać ludzi

seksu nie uprawiam od lat, nie z braku okazji, ale chyba z przyzwyczajenia, nauczyłam się tak żyć, sama i bez faceta

to pewnie głupie,
@50HerbatGreya: z Twojego opisu wynika, że kontakty z innymi osobami są zawierane jedynie aby ostatecznie doprowadzić do kontaktów seksualnych. Na świecie żyje tysiące osób samotnych, w różnym wieku, które nie uprawiają regularnego seksu - nie powoduje to jednak, że z tego powodu mają depresje i obniżoną motywacje. Bliskość kogoś i czerpanie energii ze związku to inna sprawa, niż sam akt seksualny i orgazm.