Wpis z mikrobloga

Obiecałem dziś kumplowi, że w weekend zabiorę go na wycieczkę na zajebistego he he Kebaba. Słucham propozycji. Ma być najlepszy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cena nie gra roli, miasto też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście 100% baraniny lub jagnieciny, albo po prostu dobre mięso. Żaden MOM z #!$%@? wie czego. Bez sosów z marketu etc. Może być to kebab u prawdziwego Polaka #pdk byle był zajebisty i w jakimś mieście gdzie można się zatrzymać na dzień, dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raz jadłem zajebisty kebab gdzieś w Poznaniu, z sosem miętowym robionym na miejscu, do tego z herbatką gratis ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ni cholera nie pamiętam gdzie to było...

#polska #krakow #warszawa #trojmiasto #poznan #wroclaw #zalesie #kebab #jedzenie
Pobierz n.....y - Obiecałem dziś kumplowi, że w weekend zabiorę go na wycieczkę na zajebisteg...
źródło: comment_gx5hDiGzKlz0c5Zm51JRAcqBh0xc0PFG.jpg
  • 78
@bugg: w sumie xD no wspomniałem, że tam nie byłem ale jak pooglądałem ten filmik tego szafy to szału nie robi ale kasa/jakość chyba jest dobra ale dopiero doszedłem do wniosku, że op szuka najlepszego z najlepszych a to chyba nie xD
@niezwornowazony: O radzymińskim Relaxie słyszałem dwie opinie-jedna że kebab jest niesamowity, druga że jest okropny. Ale miejsce jest znane i memiczne, no i można zamówić też pierdoły w stylu tortu czy pierogów z kebaba. Tylko że w weekend bez rezerwacji nie dasz rady niczego zamówić, a nie wiem czy uda Ci się ogarnąć rezerwację.