Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak się uchowałem ale do dzisiaj nie widziałem siódmej części Starłorsów. Z lekkim opóźnieniem melduję, że na pewno wyszło lepsze niż druga i trzecia odsłona serii. Od pierwszej czy lepsza ciężko mi ocenić, mocno winduję mi ją walka z Darth Maulem.

Siódemka byłaby lepsza jakby ten z cepem energetycznym czy co to tam było rozwalił czarnego. Później stłukłby później Kylo i sam objął władzę nad tym Porządkiem. To był dynamiczniak, dalbyście mu jeszcze jeden film to by się jeszcze nauczył używać Mocy XD

No i efekty specjalne wyszły świetne, nie czuło się tego przytłoczenia sztucznością nawet w scenach które tylko na animacjach komputerowych się opierały. Duży plus.

Niech Moc będzie z wami xd

#sw #swtv
  • 1
@DiscoKhan: równiez oglądałem pierwszy raz i jestem rozczarowany.
Totalnie amerykańskie generic story, fabuła kompletnie bez emocji. Ludzie skaczą z punktu do punktu, nie wiadomo po co, ale wszystko i tak zajmuje chwile. W każdym punkcie albo jakieś dretwe dialogi i mowy motywacyjne, albo przedluzajace się sceny walk przeladowane cg.
Nostalgia - to jedyna emocja jaka ten film wzbudza i co rusz tylko widać że chciano zrobić sceny tak żeby łezka się