Wpis z mikrobloga

Dawno temu kupiłem sobie obszarpany fotel z olx jak z pieniążkami było krucho - jest mega wygodny i niby był jakiś drogi, ale kot właścicielki zrobił sobie z niego drapak. Mnie wygląd jakby nie specjalnie przeszkadzał, ale jak pojawiła się różowa, to hurr durr sypie się z niego i brzydki i w ogóle wywal go.
A to przecież całkiem dobry fotel jest... Więc rzuciłem na niego kocyk i tak sobie żyliśmy powolutku z dna na dzień. Ale robi się chłodno, a jedyny wolny kocyk jaki był oczywiście owijał różową... Chłodek zmobilizował mnie do uwolnienia kocyka xD
Znalazłem starą zasłonę i obiłem nią fotel. Nie jest idealnie, ale i tak duma mocno bo jestem bohaterem w swoim domu xD
#zostanbohateremwswoimdomu #bohaterwswoimdomu #diy #polskiedomy

anonim1133 - Dawno temu kupiłem sobie obszarpany fotel z olx jak z pieniążkami było k...

źródło: comment_mtMfwvVbZSEbX3EGcjLrQrMCAgmeBeNV.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@anonim1133: Nie trzeba zarabiać kokosów żeby położyć jakiś dywan na ziemie, pomalować ścianę na inny kolor niż biały, firanki oddać babci, powiesić coś na ścianie, walnąć kwiatek na parapet. Sam mam mało kasy więc sporo odrapanych mebli czy używanych z OLX. Nie wiem jak wygląda całe twoje mieszkanie, skomentowałem jedynie to ujęcie na pokój.

  • Odpowiedz
@anonim1133 bo krzesła obite takim czymś mają 4 nogi i są z drewna, to co tu widzę to taki mezalians PRL style z comfort ofice XD.
Mozna to porównać do patrzenia na zdjęcie zajebistej dziochy której na spodniach uwpukla się siusiak:
Na pierwszy rzut oka wszystko ok, ale jak zaczadzenia co się dzieje to nie wiesz co o tym myśleć xd Tak czy siak to akurat pozytywny dysonans, pozdro.
  • Odpowiedz
@anonim1133: jeszcze napisz mi, że robisz sok z jeżyn wyciskarką do czosnku, a herbatę rozpuszczalną przygotowujesz w pralce XD zrobiłeś mi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz