Wpis z mikrobloga

@BeatcoinPL dlaczego nie chwalicie się na stronie, że w niedzielę nie pracujecie? o 8 rano zrobiłem Wam depozyt szybkim przelewem, nie zaksięgowaliście, po 3 godzinach zwodzenia mnie przez jakąś dziunię na czacie, która najpierw twierdziła, że zaraz będzie ok, później, że czegoś nie może, a później żebym wyslał potwierdzeni, wysłałem Wam potwierdzenie płatności z BM.PL przed południem i ona potwierdziła że wpłata jest OK, ale nie widzicie przelewu u siebie...więc powinniście zdeponować środki, a później sobie wyjaśniać dlaczego nie widzicie przelewu - co mnie to obchodzi co widzicie, skoro pokazałem Wam, że przelew jest i sami to potwierdziliście (jest dla mnie mega-dziwne i uważam za mega-ściemę że nie widzicie wpłaty z BlueMedia, no ale załóżmy, że tak jest).
na szczęście chodziło o drobną wpłatę 800 zł - jak wy sobie wyobrażacie, że ludzie mają korzystać z Waszej giełdy, kiedy nie macie żadnych procedur, jakbym przelał 50000 to też miałbym tak czekać? żenada #bitcoin #kryptolamerzy #cebuladeals
  • 9
@krabojad: @pieczywowewiadrze: @odwrocone_ytrewq: @3Hajs:

Sprawa została wyjasniona i polegała na tym, że Bluemedia nie zaksięgowało przelewu. Przykro nam, ale nie możemy księgować do salda użytkownikowi pieniędzy, których fizycznie nie mamy. Podrobić potwierdzenie przelewu, czy list od BM to jest 15 minut, a rezerwę zaufania w takich kwestiach mamy dość sporą.

A czy Wy, drodzy Państwo, wysyłacie rzeczy sprzedane na allegro na samo potwierdzenie przelewu? Mamy nadzieję, że nie!
Potwierdzam, sprawa została dziś załatwiona i środki zaksięgowane na koncie. Ogólnie jest ok, choć szkoda, że wczoraj nic się nie działo w temacie i koniec końców to ja musiałem dzwonić do BM i wyjaśniać, ale wszystko się skończyło OK.

A w kwestii wysyłania na allegro - to akurat strzał kulą w płot :-) Mam od wielu lat firmę handlującą na allegro produktami dla dzieci i często wysyłałem przed otrzymaniem przelewu - wychodzę