Wpis z mikrobloga

@nieidentyfikowalny u mnie najpierw się prawa piątka #!$%@?ła ( ͡° ʖ̯ ͡°) a po dwóch latach lewa
Ja leczyłem kanałowo obydwa bo nie chciałem mieć dziur jak się uśmiechnę to od boku było by widać
  • Odpowiedz
@nieidentyfikowalny tego prawego robiłem na szybko u pierwszego lepszego dentysty i wyszło 380 za czyszczenie kanałów, zdjęcie rentgenowskie i wypełnienie. Z drugim zębem wybrałem się do jednego z tańszych dentystów w moim mieście i wyszło 240
  • Odpowiedz
@Kutazzz teraz wróciłem od denty, zrobiła mi zdjęcie, dała znieczulenie które prawie nie zadziałało bo stan zapalny na dziąśle, coś szorowała albo piłowała, kłuła, że aż pięści zaciskałem, później jeszcze jakąś aparaturą mierzyła kanały czy coś to wyszło jej 18,5, a na koniec założyła jakiś opatrunek gojący coś ala plombę. Za wizytę zapłaciłem 70 zł. To dużo/mało za takie coś? Ile jeszcze wizyt będzie? Czy już bliżej niż dalej?
Ogółem to spoko
  • Odpowiedz
@nieidentyfikowalny nie wiem czy to dużo czy mało bo ja miałem cenę za całość. Nie miałem wyszczególnionego co ile kosztowało. Jak masz już wyczyszczony kanał i "lekarstwo" już założone to czeka cię już tylko jedna wizyta. Wyjęcie opatrunku, wypełnienie kanału i plomba. No chyba że będzie cię dalej boleć to ponowne czyszczenie kanałów jak by tego dobrze nie zrobiła teraz. Druga wizyta pewnie za 2tygodnie?
  • Odpowiedz