Wpis z mikrobloga

Parę osób miało jakieś wątpliwości czy pytania, więc chciałem wystawić pozytywny komentarz mirkowi @axe864 za dobre kody do Adobe Creative Cloud.
21 aplikacji, licencja NIE uczniowska, wszystko na oficjalnej stronie adoba, aplikacje działają jak należy.
Stock jest na 10 punktów (nie umiem się doczytać czy jednorazowo czy 10 punktowy plan miesięczny) ale jest TypeKit, gdzie większość fontów są w cenie planu (darmowe).
Przy większej ilości mirek dał bardzo korzystną ofertę, kulturalnie dostarczył kody tak jak się umówiliśmy, polecam bo uczciwość trzeba jakoś nagrodzić

#adobe #photoshop #illustrator #creativecloud #handlarze
  • 8
@Witeeek: Nie jest to licencja uczniowska jak zaznaczyłem, co znaczy że można używać produktów Adoba do dowolnych celów (oprócz handlowania z krajami których USA nie lubi, rozsyłanie treści szkalujących USA, ogólnie można poczytać regulamin i nic niespodziewanego tam nie ma). Przez trzy dni szukałem haczyka ale nie znalazłem.
No i jest to plan indywidualny - czyli komercyjnie tj. udostępnić go w firmie zespołowi nie możesz bo wszystko jest na Twoje nazwisko
@dwarfvulgar, @imo0mfg Nie chcę wam odbierać tej radości, ale te licencje w trakcie ewentualnej kontroli uznane zostałyby prawdopodobnie za nielegalne. Jestem niemalże przekonany, że są one (tak jak wszystkie tego typu licencje na Ebay'u) licencjami OEM i używane ich nie na sprzęcie do którego zostały dołączone jest niezgodne z licencją.