Wpis z mikrobloga

Wykopowi strzelcy, jeżeli zachęci Was cena amunicji Winchester 9mm w białych opakowaniach, szkoda nerwów. 2-3 naboje na dwie paczki nie trzymają wymiarów, nie mieszczą się do komory CZ Shadow 2, zamek się nie domyka. Na kilka tysięcy S&B ani jednego naboju 'out of spec', na kilka pudełek Winchestera 6 szt. Szkoda broni i nerwów.
#bron #strzelectwo
  • 5
  • Odpowiedz
@johnrides: kilka tys tej amunicji przeszło przez moje pistolety. Nigdy nie miałem żadnego problemu. W zwykłej CZ75 zrobiłem na niej najlepszy wynik w życiu 96/100. testowana na różnych pistoletach, porównywana z S&B. O wiele lepsze skupienie. Tylko w glocku był z nią problem. W żadnym innym pistolecie nie spotkałem się z żadnymi problemami o których mówisz.
PS. W CZ Shadow 2, CZ 75 TS, HK Expert przepuszczone kilka tys także, nigdy
  • Odpowiedz
@johnrides: strzelałem z tego trochę rok temu zaraz po pierwszych zakupach kiedy testowałem różne ammo.
Zero problemów.
Jedynie wbrew zapewnieniom z opakowania dość mocno syfi, no i cenowo z tego co pamiętam też było bez szału więc ostatecznie amunicja nie miała czym zachęcić.Obecnie korzystam z Geco 8g, na treningi dodatkowo dobrze się sprawdza elaborowany Grom - miałem okazję zakupić mały zapas, mocno brudzi ale cena jest dużym plusem.
  • Odpowiedz
@johnrides: Przewaliłem z tego ze 2-3 paczki z CZ TS 9mm. Zero zacięć, zero problemów, ale tak jak pisze @ShutUpMeg - chyba jeszcze żadna amunicja mi takiego syfu w broni nie narobiła, w srebrnym pistolecie aż mi dość konkretnie szkielet usyfiło. Osobiście rąbię z S&B 8g i lata jak złe.
  • Odpowiedz