Wpis z mikrobloga

Zawsze dziewczyny na zdjęciach wyglądają 2,3x lepiej niż w realu ale dziś to #!$%@? przeszła samą siebie. Pisaliśmy niecały tydzień fajnie sie pisało na zdjęciach mój typ 8/10 szczupła figura osa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Taki #!$%@? przychodzi kobyła 140 kg o wygląd nie pytajcie. Zgadnijcie kto miał wezwanie do pracy xd
Niesamowicie mnie takie akcje #!$%@?ą tylko czas zmarnowałem btw błagam nie dawajdzie na tinderze zdjęć sprzed roku po fotoshopie
#tinder #przegryw #zalesie
  • 14
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: ja nie napisałam ze zawsze wyglądają lepiej na zdjęciach, tylko ze zgadzam sie ze oszukiwanie jest słabe, jeśli ktoś tak robi i ze nie powinno występować, bo i tak w realu wszystko wyjdzie i potem tylko rozczarowanie :)
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: tu juz nie chodzi nawet o Tindera, ale np przed pójściem na studia patrzyłam sobie na fb profile ludzi z grupy i tak sobie myślałam „Boże, one wszystkie przynajmniej 8/10”. No, myslalam... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alexxandra: a weź nawet nie godej, same fotomodelki w pięknych wdziankach jego mać, a w realu co? szara mycha w szmacie z h&m.

na tinderze nawet nie lajkuję tych zrobionych panienek bo wiadomo ze przyjdzie coś totalnie innego.
  • Odpowiedz