Wpis z mikrobloga

@SaveUs: Zamiast powiedzieć jak człowiek o co chodzi to urządzasz jakaś #!$%@? grę w zgadywanki. Potem będzie zdziwienie, że jak to na dziwki poszedł. Zostaw go od razu niech nie traci na ciebie czasu.
  • Odpowiedz
powiedziałam mu, ze włosy są obrzydliwe.


@SaveUs: tego samego dnia przyszedłbym #!$%@? na łyso, oczywiście nawet nie dotknąłbym owłosienia poniżej szyi :)
  • Odpowiedz
powiedziałam mu, ze włosy są obrzydliwe.


@SaveUs: tego samego dnia przyszedłbym #!$%@? na łyso, oczywiście nawet nie dotknąłbym owłosienia poniżej szyi :)

@Crock92: spoko, ale on nie jest głupi, a już na pewno nie upośledzony
  • Odpowiedz
@SaveUs: Czaisz, że dawno dawno temu ludzie wymyślili coś takiego jak rozmowa, dialog? I cywilizowani, dorośli ludzie korzystają z tych wynalazków z sukcesami, w przeciwieństwie do umysłowych #!$%@?, dla których szczytem wymiany zdań z drugą osobą jest "domyśl się". Gardzę w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaveUs: W obronie naszego gatunku, przedlużenia ludzkości i nie wymarcia gatunku robiącego zajebiste burgery prawdopodobnie jedyne w galaktyce.
Do faceta mów się prosto, zrozumiale - funkcja "domyśl się " nie występuje w naszej płci.
Chcesz by się ogolił ? Powiedz mu to wprost - 'Ej chłopakSaveUs ogól się tu, tu i tu bo bardzo mi to przeszkadza i tracę cała ochotę na igraszki. Powiedz mu to bez żalu ,złości czy uśmiechu-
  • Odpowiedz
Musiałam wczoraj z seksow zrezygnować i będę musiała tak rezygnować dopóki się nie domyśli (,)

No przeciez kiedys mu powiedzialam cos co moglo by go naprowadzic zeby sie domyslil xD


@SaveUs: puknij się w łeb xD


  • Odpowiedz
@SaveUs: W obronie naszego gatunku, przedlużenia ludzkości i nie wymarcia gatunku robiącego zajebiste burgery prawdopodobnie jedyne w galaktyce.

Do faceta mów się prosto, zrozumiale - funkcja "domyśl się " nie występuje w naszej płci.
Chcesz by się ogolił ? Powiedz mu to wprost - 'Ej chłopakSaveUs ogól się tu, tu i tu bo bardzo mi to przeszkadza i tracę cała ochotę na igraszki. Powiedz mu to bez żalu ,złości czy uśmiechu-
  • Odpowiedz