Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem Mireczki, nadaję z #zalesie oczywiście. W związku z ostatnim ogłoszeniem Polyphony (GT League + nowy content) zamówiłem sobie kolekcjonerkę #granturismo w pewnie wszystkim znanym sklepie #mediaexpert, do którego jak najbardziej pasuje proponowany tag #mediaexpertcwel. Spójrzcie tylko xD Edycja kolekcjonerska za grube pieniądze, a tu takie kwiatki. Całe pudełko jest poprzecierane i porysowane miejscami, ale najgorsze są rozdarte łączenia, prawie wszystkie. Nawet albumowi się oberwało, tak jakby oglądali sobie go na sklepie tyle razy, że aż się naderwał XD Ogółem dla mnie coś takiego było do tej pory niewyobrażalne i czekam, choć pewnie płonne me nadzieje, na jakiekolwiek tłumaczenie ze strony @Media_Expert. Skoro i tak otwierają sobie pudełka na sklepie to zostawiłbym sobie samą grę, a niech mi wymienią wszystko inne xD

Co polecacie zrobić, nasmarować najpierw posty gdzie się da, czy po prostu uderzać w reklamację? A może mielibyście to gdzieś? Reszta zdjęć w komentarzach.


#zakupy #gry #ps4 #oszukujo #
BigBadBat - Ale się #!$%@?łem Mireczki, nadaję z #zalesie oczywiście. W związku z ost...

źródło: comment_IJLbDTqvk4hk0tPsDhCJS3HzU9lSiZRx.jpg

Pobierz
  • 9