Wpis z mikrobloga

No elo Mireczki,

dzis przyjmuje w rozliczeniu Honde Accord kombi 2010r. 109000 km 2.0 benzynka vtec w automacie. Salon Polska, auto serwisowane do konca w Hondzie, 1 wlasciciel. Po godzinie 12 wrzuce foty, tylko sie o nia nie zabijajcie xD

Cenowo do oddania za 45k fv marza, za tyle ja przyjmuje w rozliczeniu. Auto z pewnych rak, ale chcialbym do konca roku ja sprzedac i pokupowac nowsze wozki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #kupautozmikro #samochody #honda
  • 24
@dopeboiYSL bo kiedys wszyscy krecili liczniki i sprowadzali trupy, ktore Niemcy oddawali za grosze. Teraz zeby kupic samochod z rynku zachodniego, ktory pojezdzi pare ladnych lat trzeba zaplacic duzo wiecej. W Polsce tak samo, jak jest Polski salon i pierwszy wlasciciel to sa to zazwyczaj najdroższe samochody .Teraz w Polsce wiekszosc kupujacych szuka dobrego samochodu za ktory trzeba zaplacic odpowiednio wiecej. Poza tym Honda to nie Peugeot wiec dobrze trzyma cene.
@lemansblue:
Wiem, że cenią bo też taki mam w tym aucie xd. Honda była droższa w zakupie i było jej relatywnie mniej sprzedawanych w porównaniu do passeratti itp więc nadal będzie trzymać cenę. Porządne auta, jeżeli nie mają problemu z blachą to będą jeździć jeszcze bardzo długo.