Wpis z mikrobloga

Rozbiłem ekran w swoim Xperia z3 i dowiedziałem się że za naprawę trzeba będzie zapłacić około 300 zł. Ten telefon ma już trzy lata jego ramka jest już trochę wygięta, więc pomyślałem że wezmę coś innego przy okazji przedłużania umowy Play.

Teraz zwróciłem uwagę na "Huawei p9 lite" bo mogę go mieć za 99zł przy abonamencie 70zł.

Warto to to brać? Chodzi mi o to, czy nie pożałuję przejścia z flagowca na coś tańszego.
Ewentualnie, czy moglibyście polecić mi inne smartfony w podobnej cenie?

#huawei #huaweip9lite #smartfon #xperiaz3
Ziombello - Rozbiłem ekran w swoim Xperia z3 i dowiedziałem się że za naprawę trzeba ...

źródło: comment_1JYAb1Drz5GQDnm1mFJPrphE5Y6mTskY.jpg

Pobierz
  • 12
jeśli jest warty więcej niz te 1k ...


@dziecielinapala: To znaczy? p9 lte jest wart 700-800, tak jak napisał @desygnat

lubisz abonament? Za 30zl w prepaidzie masz wszystko na ten moment. Ten telefon wart jest 700-800zl. W ratach taniej wyjdzie. 24 x 40zl to 960zl + 99zl


@desygnat: Jasne, wiem że abonament to nie najlepszy wybór, ale w tym momencie jestem zmuszony przy nim zostać.
@Ziombello no to troszkę przepłacisz. No i nie wiem jakie warunki abo (ja mam darmowe SMS, połączenia i 11gb internetu za 30zl). Telefon chyba w tej cenie całkiem fajny. Coś kojarzę, że dość ładne zdjęcia robi