Wpis z mikrobloga

Halo Wykopowicze, dzień dobry!

Informację mamy! Pod tym wpisem poprosiliśmy Was o uwagi dotyczące aplikacji #wykopnaandroida Oczywiście, wszystkie Wasze sugestie zostały zebrane, omówione i przekazane do działu technicznego. A teraz nadszedł czas zmian ( ͡º ͜ʖ͡º)

Część z Was już teraz może sprawdzić pierwsze efekty naszej pracy, pozostali będą musieli poczekać na aktualizację aplikacji do końca tego tygodnia. To oczywiście tylko niektóre zaproponowane przez Was zmiany. Lista jest długa, zamierzamy jednak systematycznie wdrażać kolejne Wasze pomysły. O nowościach będziemy Was informować. I pamiętajcie, wszelkie Wasze uwagi i sugestie są tu mile widziane.


Gdyby ktoś potrzebował: LINK DO APLIKACJI (ʘʘ)


#wykopchangelog #wykop #wykopblog #android #oswiadczenie
wykop - Halo Wykopowicze, dzień dobry! 

Informację mamy! Pod tym wpisem poprosiliś...

źródło: comment_UF5j5i2tR3cSxQMAzsuH5xUwGWvNoMFx.jpg

Pobierz
  • 115
@wykop:

Równocześnie trwają prace nad aplikacją na iOSa, ta pisana jest od zera

Niby spoko, ale trochę mnie to martwi, bo obecna aplikacja na iOS jest pod względem ogólnego designu świetna i obawiam się czy, nie licząc oczywiście tego że aplikacja uzyska brakującą funkcjonalność, nie straci ogólnie na jakości.
@wykop:
Co jest? Co się dzieje z tym Wykopem? Ktoś Państwa szantażuje?
Ostatnio mamy:
- 0 afer (przynajmniej ja nie zauważyłem żadnej związanej z Wykopem, ale tu mogę się mylić).
- Szybkie akcje moderacji na zapytania (Przyznanie autorskiego trwało kiedyś 1-2 tygodnie, no cóż, a teraz to tylko 1-6 godzin). Mam też wrażenie, iż na inne sprawy też pojawiają się szybciej odpowiedzi.
- Teraz wreszcie aplikacja Wykop na Androdia wychodzi z
@wykop: gdy używałem iOS apka Wykopu to dopiero było coś. Czytelna, piękna. Po przesiadce na Androida ta apka wygląda jakby była z kraju 3-go świata. Straszna bieda. Do tego brzydka i nieczytelna. Ta aktualizacja nie pomogła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zróbcie kopię apki z iOS. Tam jest cud miód i orzeszki.
@wykop: Czy przegladajac mirko bedą pod wpisem 2 komentarze z największą ilością plusów tak jak to jest w wersji przeglądarkowej? Brak tego, to imo największa wada obecnej apki
@wykop: a i jeszcze w komentarzach pod znaleziskami zarówno plusy i minusy mają zielony kolor, co jest nieczytelne, wersja przeglądarkowa koloruje minusy na czerwono
@wykop: ogolnie to wersja przegladarkowa > apka. Gdyby tylko nie trzeba było gif-ow w nowej karcie otwierać, żeby się ładowały to już w ogóle było by cudnie