Wpis z mikrobloga

#simracing #assettocorsa #rfactor2 #symulatory

Siema Mirki,
Mam w planie upgrade wreszcie z DFGT na cos lepszego(PC). Byłem juz praktycznie zdecydowany na zestaw T300/TX base + Fanatec CSL Elite LC. Laczny koszt chyba cos w okolicach 2.2k. Ale wszedlem na strone fanateca cos sprawdzic i znalazlem taki bundle:
https://www.fanatec.com/eu-en/module/configurator&bundle_id=150
CSL Elite base and wheel, ktore sa nawet i lepsze od t300, w tym kierownica 30cm, pedały co prawda 2 ale mozna dokupic LC mod za 140 euro i za sume 440euro - 1850zl mamy kompletny zestaw Fanateca.
Moje pytanie do wyjadaczy jako nie mam zbytnio wiedzy na temat tej firmy. Brać? Czy ten zestaw pokrywa wszystko? Mam na mysli takie pierdy jak table clampy, kable etc. Bedzie to dzialac od strzala z AC?
  • 8
@koolexe: no konczy sie chyba o 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem w goracej wodzie kompany i nie bede wydawal tyle piniendzy w pospiechu, ale chetnie dowiem sie od kogos zaznajomionego w rynku czy to dobry deal jest :) a bede dalej sobie obserwowac ceny przez okres swiateczny.
Z reszta termin wysylki to dopiero 30 marca, nie maja obecnie bazy na stanie. Do tej pory na