Wpis z mikrobloga

No dobra, koniec obijania. Ruszamy z kolejnym #rozdajo, w którym możecie zgarnąć ostatnie dwa kody na odbiór czołgu STRV 81 Primo Victoria w #worldoftanks. Krótkie przypomnienie co otrzymujecie:

Czołg posiada logo zespołu Sabaton, a jego załodze głosów użyczyli sami członkowie zespołu. Pojazd w dniu premiery kosztował 150 zł.

Trochę szczegółów:

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:S23_Strv_81_sabaton
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/wg-sabaton/

ZASADY:

1. Daj plusa

2. Obserwuj autorski tag #metalnews jak i @metalnewspl

3. Napisz w kilku zdaniach do czego przyda Ci się taki czołg, lub coś o samym zespole Sabaton.

4. Spośród wszystkich, którzy poprawnie zgłoszą swoją chęć uczestnictwa, wybiorę dwóch Mirków, których nagrodzę kodem na ww. wspomniany czołg.

5. Zakończenie za 24 h (ok. 13:55)

#wot #czolgi #sabaton #metal
metalnewspl - No dobra, koniec obijania. Ruszamy z kolejnym #rozdajo, w którym możeci...

źródło: comment_T4tgVm6IwHzsD7dlteLQdCN6VRwvOn1l.jpg

Pobierz
  • 75
@metalnewspl: Ponieważ moje stare konto sprzedałem, a wróciłbym do World of Tanks, więc potrzebny mi jest czołg do zarabiania kredytów. No i miałbym w końcu powód, żeby zacząć robić szwedzkie czołgi. Bóg zapłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Sabaton szanuję, a jedną z moich ulubionych piosenek jest właśnie Primo Victoria
@metalnewspl: Czołg mi się przyda, ponieważ założyłem nowe konto, a stare sprzedałem i nie mam nic z czołgów premium - tym bardziej z 8 tieru. Poza tym lubię słuchać zespołu Sabaton - co prawda mają lepsze kawałki niż Primo Victoria, ale ten też jest dobry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@metalnewspl:
Ten konkretny czołg przyda mi się do kilku rzeczy. Pierwszą z nich jest oczywiście zarabianie kredytów w grze. Potrzebny mi jest pojazd który nadaje się do grania w trybie Twierdz i Bitew Drużynowych będąc jednocześnie czołgiem premium i niewymagający używania nadmiernej ilości pocisków premium. Ten sprawdzi się w tym celu idealnie ;)
Po drugie - Szpan ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niewiele widuje się tych czołgów w
Patricius - @metalnewspl:
Ten konkretny czołg przyda mi się do kilku rzeczy. Pierwsz...

źródło: comment_jmnFYzpCkZj1XGtkNJXqAdTrOfiHpOM8.jpg

Pobierz
@metalnewspl: Czołg mi się przyda bo jestem biedny i mnie nie stać na nową premkę. W zeszłym roku kupiłem stalowego i nieprzebijalnego, radzieckiego IS-6, który jest w tej chwili dekoracją w garażu, no bo lipa z nim straszna. Może bardziej poszczęści mi się z victorią. Jak nie wygram to nie będę mieć żalu, a jak wygram to też żalu mieć nie będę. Pozdrawiam Tomasz
@metalnewspl: Takim czołgiem panie kochany mogę wrócić po 2 latach przerwy do gry z podniesioną lufą. Ostatnie pieniądze wydałem na meda T54e1 w jakiejś promocji po czym musiałem z innych powodów przerwać grę.
Z tym Szwedem mam nadzieję odszukać swoją młodość wspominając miłe chwile sprzed 5 lat gdy zaczynałem grę.
Lepszy komputer, monitor, 2 lata detoxu. Tylko czołgu\golda brak :/
@metalnewspl: Czy może być coś przyjemniejszego od grania w grę i słuchania głosów zespołu?
Nie wspominając o tym, że taki czołg przydałby się do grania razem z klanem, ponieważ nie posiadam obecnie ani jednego czołgu poziomu VIII. Tak więc połączyłbym zarabianie kredytów, granie w grę i wspieranie klanu w jednej przyjemnej, tankietce.