Wpis z mikrobloga

@DADIKUL: bardziej problemu jesli przyjezdzasz do angli do pracy to masz obowiazek z dniem zaczecia pracy przejestrowac auto. Jazda ? Raczej niema az takiej roznicy ale musisz pmietac ze tutaj ohraniczniki sa w milach a nie kmh bo ja jechalem 40 kmh a nie mil i sie dziwilem ze wszyscy mnie wyprzedzaja
@Post71 wiem wiem o tym, ciekawia mnie bardziej historie kogoś kto jeździł dłużej na polskich blachach pracując już w uk. Czy były jakieś kontrole z tego powodu i jak policja postępowała w takim przypadku. Czy zabierają auto od razu czy pouczaja :D
@DADIKUL: Ja mialem tak ze jak mi padla skrzynia w aucie i stalo pod blokiem to po 2 tygodniach mialem naklejke na szybe z informacja ze jesli auto nie wyjedzie z kraju w ciagu 2 tygodni lub go nie przerejestruje to zcholuja je na zlom.

Plus ogolne informacje na temat jak zarejestrowac, co zrobic i wogole.
Wszystko zalezy od okolicy, jedni jezdza latami innych zlapia szybko.
Wiem od znajomego policjanta ze
@DADIKUL: tak bardzo czesto zatrzymuja i jak znajda jakiekolwiek podstawy ze pracujesz jest laweta na parking policyjny czyli 500£ za odbranie plus chyba 500£ mandatu wiem bo kolege trafili jak jechal w oblaskowej kamizelce
@smieszekzagranico ale i w tym temacie są różne zdania, jakieś myki i kombinacje. Ja jeżdżę już 4polskim autem w okresie 2 lat ,zjezdzilem nimi naprawdę spory kawał anglii i jak na razie bez kontroli. Ciekawily mnie właśnie historie ludzi którzy zostali złapani :D