Wpis z mikrobloga

czemu kpbiety udaja ze nie sa takie latwe ale tak na prawde mysla tylko o penisach i tylko to ma dla nich znaczenie, zeby je dobrze w pipke wyborowac reszta sie nie liczy, mozesz byc biedny tepy i w ogole jebniety ale jqk masz 25cm bydlaka to zadna sie nie oprze a slina im leci az na sama mysl

my mezczyzni kestesmy za to lepsi, jesli chodzi o wybor drugiej polowki to szukamy kobiet na poziomie, ulozonych z dobrych domow, z ambicjami i praca, inteligentnychbi dbajacych o siebie, a kobiety to tylko o #!$%@? mysla byle tylko gleboko wszedl do konca i je rozepchal a reszta to jakos bedzie

brzydze sie wami

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #takaprawda #przemyslenia
b.....l - czemu kpbiety udaja ze nie sa takie latwe ale tak na prawde mysla tylko o p...

źródło: comment_MGiRVpLgIKwiJyed59xoyPFBt9ODf5uD.jpg

Pobierz
  • 15
@biell: Widocznie wcale nie szukasz takich kobiet jakich opisujesz, szlauf zawsze będzie szlaufem. Trudno mi się wypowiadać za wszystkich, ale wiem że sporo przegrywów czyta i może myśli, że tak jest naprawdę. Dla mnie najważniejsza jest inteligencja, nie mam na myśli kilku dyplomów na ścianie, ale raczej brak #!$%@? w głowie. Brak mentalności typowego Janusza. Osoba, która nie jest nastawiona na lans i bans. Nic mnie bardziej nie odstrasza, niż takie
@alicjaxoxo: tylko fakt mądrego zarządzania pieniędzmi Cie przekonuje? Ja myśle ze jak ktoś jest ogarnięty to takie rzeczy to oczywistość przy czym warto traktować pieniądz jako cos co jest do wydawania, mądrze ale jednak pieniądze są środkiem a nie celem.
Pozdrawiam cieplutko