Wpis z mikrobloga

Mirki, jeździł ktoś Suzuki Baleno? Tym nowym, nie tym starociem z dawnych lat. Ma być dla kobiety, oprócz tego rozważa Fiestę, Adama, Mito, Yarisa i coś tam jeszcze. Baleno jej się najbardziej podoba. Brak specjalnych wymagań. Cytuję "ma być ładny, nie psuć się i mało palić" :)

Mam doradzić, a nie miałem nigdy do czynienia. Nie ma też skąd wziąć na jazdę próbną, bo najbliższy dealer parę kop wiorst stąd się znajduje :)

Co to warte? Omijać, może być, czy koniecznie jechać obejrzeć bo warto?

#motoryzacja #samochody #kiciochpyta #suzuki #baleno
  • 9
@spoxman:

A to nie wiem, przekażę, może zapasuje. Hyundaie znam, to łatwiej będzie coś ogarnąć. Dzięki za sugestię :)
Ten i20 to coś ciekawego? Bo poprzedni był subiektywnie nijaki, ale dla kobiety chyba OK.
@spoxman: wszyscy kogo znam narzekają na te hjundaje, a te osoby który przeskoczyły na nie we flotach z yarisek plują sobie w brodę do teraz.

@kasztan00: Baleno oglądałam, ostatecznie co prawda kupiłam vitarę ale jestem mega zadowolona. To są po prostu dobre auta. Brałam jeszcze pod uwagę yariskę i też uważam że bym wyboru nie żałowała, chociaż pojeździłam teraz od sierpnia suvem i sobie nie wyobrażam już przesiadki na takiego
@spoxman: że są awaryjne, o ile yariski jeździły bez problemu tak tutaj auta lądują na serwisie. Nie wiem jakie dokładnie usterki bo nie pytałam, auto w każdym razie było mi odradzane bo dość mocno brałam pod uwagę. Mazda 3, yaris albo ten huindai to były moje początkowe trzy topki.