Wpis z mikrobloga

Same śmieci na tym tagu, jeden więcej nic nie zmieni.
To było chyba moje trzecie albo czwarte podejście do krypto. Pierwszy raz to był minning na 4 GPU jakos w 2011 roku chyba ;)

Tym razem nastawiałem się na dłuuugi HODL, ale około +600% (wliczając forki) prawie jednym ciągiem w kilka miesięcy... no wysiadam i tyle. Na tę chwilę i z aktualną wiedzą to wydaje się być najlepsza decyzja.
Zrobiły się z tego za duże pieniądze i nie umiem spać spokojnie. Kiedyś (mam nadzieje, że niedługo) wejde znowu. Teraz jest za gorąco.

Przy okazji podziękuje @nocnyjanek , taka szeroka wiedza na temat technologii i rynku robi wrażenie, otwiera oczy, daje fajnego kopa i motywuje.

#bitcoin
  • 10
http://kryptowaluty.info.pl/niekorzystna-interpretacja-podatkowa-dla-uzytkownikow-kryptowalut/


@abell: gdzieś mi mignęło, ale to mnie praktycznie nie dotyczy (formalnie jedna transakcja BTG->BTC).
I nie wiem co powiedzieć - podatki musze zapłacić, bo przelewy są za duże, żeby puścić wszystko na lewo. Tym bardziej, że chodzi mi po głowie kupno mieszkania za gotówke, a wtedy podobno automatycznie kontrola z US.
Jeszcze DG prowadze, ale pewnie za późno, żeby spróbować to pod nią podciągnąć (gdyby to miało pomóc w optymalizacji).