Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak jeździłam na obóz na wakacje.
Nie taki typowy - żadnych hoteli, osobnych pokojów czy opiekunów. Byliśmy my, zwierzęta i domki z drewna i słomy.

Całymi dniami pływaliśmy w jeziorze, jeździliśmy konno po lesie i rozpalaliśmy ogniska.

Wieczorami szło się 9 kilometrów do miasteczka, kupowało alkohol i piło większość po drodze. Ehhh to były czasy, jeszcze miałam znajomych.
#dziendobry #feels z rana
  • 17
@Sofa: No to ładne miasto. Moze zainicjuj jakies wspolne spotkanie czy cos, zrob grupowy czat na fb i tam o tym napisz na przyklad, ze fajnie bylo by sie spotkac po takiej przerwie itp. Moze wtedy kontakt sie odnowi.
@Sofa Im będziesz starsza, tym będzie gorzej. Dom, praca, dzieci i nawet jak się zdarzy okazja gdzieś wyjść raz na pół roku, to będziesz tylko marzyć o wyspaniu się. Ostatecznie pozostaną Ci jedynie powierzchowne gadki-szmatki z randomami w sklepach i na przystankach.
@Sofa: kurcze chcialbym pomoc, ale nie wiem szczerze jak poznac totalnie nowych ludzi z innego otoczenia. Zalezy tez jakie masz zainteresowania i moze szukaj cos wokol nich. Np. lubisz hearthstone'a - idz na jakies granie w hsa organizowane w miescie, bo pewnie takie jest i tam kogos fajnego mozesz poznac i latwo sie z nim dogadac, bo was laczy cos wspolnego.
@Jarmuzyd: Nie mam zbytnio czasu na wychodzenie gdziekolwiek. Praca 8/9 - 17/18, czasem pójdę do pubu na piwko i wracam do domu. Z tym hartstołnem masz rację, ale trzeba umieć grać jeszcze (_)
@Sofa: no o np. 14 ciezko zebys kogos poznala, jak juz to wlasnie w godzinach wieczornych. xd Wcale nie trzeba umiec grac, wystarczy tam pojsc i sie dobrze bawic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sofa: ten brak Facebooka może być problemowy, w końcu to medium SPOŁECZNOŚCIOWE a twój problem jest No... społeczny. Ja ze swoimi starymi znajomymi którzy wyjechali mam ciągły kontakt tylko dzięki Facebookowi.
Przepraszam, że dopiero odpisuję, ale byłam w pracy i sporo klientów było.

@MrDerinq: Nie moje klimaty, ale dzięki :)
@Jarmuzyd: Średnio po pracy mam ochotę wychodzić gdzieś :d.
@Hadzi: Nie podoba mi się polityka prywatności Facebooka.