Wpis z mikrobloga

@Skorupczak: @Smartek: @Jednobrewy: @trollasek: @bartowsky: @Jednobrewy: Popatrzyłem i kupię im Korporację. Wiem, że to co innego niż prosiłem ale widzę, gra w temacie dla osób obdarowujących, do tego luźna, zabawna idealna w sumie.
A co do waszych propozycji to dzięki, na pewno się przydadzą. Pandemie już któryś raz słyszę czyli coś musi być w tym tytule. I jeszcze kwesta ceny. Myślałem, że 150 zł to normalna
@ThrashMetal: Te gierki z rysunkami Mleczki to dramat, ale mniejsza. Dobre coopy to trzeba liczyć tak 250-500. Poza tym zwykle zaczyna się jedynie na podstawce i szbyko sięga się po dodatki, więc kwota szybuje w górę.
@ThrashMetal: Z wielu względów koopy średnio są droższe niż inne gry, dlatego 150 zł to za mało na większość najlepszych tytułów (Eldritch Horror, Robinson Crusoe, Descent, itp).
Korporacja to słabiutka gra. Taki chincczyk na wypasie trochę. Przez pierwsze trzy rozgrywki jeszcze przynajmniej grafiki i żarty bawią (przynajmniej jeśli zna się odniesienia - bo bez tego trudniej), później już się nie chce tego z półki wyciągać.
@ThrashMetal: do 150 to Horror w Akrham gra karciana kupisz tylko ze to LCG wiec te 150 jak ktoś się wkreci to poczatek. Ale za tą cene masz wszystko co potrzeba do roz
poczęcia przygody.