Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuje na prezent dla taty na święta przenośnika/podnośnika motocyklowego na koło, coś w stylu jak na zdjęciu ale z kółkami. Najlepiej na koło przednie, bo tata ma yamahe royal star (480 kg) a ja mam kawe driftera, więc tylne koło w obu moto jest obudowane. Nigdzie nie mogę znaleźć czegoś takiego jak na zdjęciu ale z kołami jak od wózka w celu łatwego manewrowania motocyklem. Ktoś coś?

#motocykle #podnosnik #podnosniki
misiek735 - Mirki, poszukuje na prezent dla taty na święta przenośnika/podnośnika mot...

źródło: comment_LowsivuYyNUejsRqtYQruPb0kTdRde3y.jpg

Pobierz
  • 9
  • 0
@syrena_elektro do ścigacza to jeszcze, ale sposób w jaki tą główkę ramy ten podnośnik trzyma to mnie przeraża, nie uśmiecha mi się motocykla ważącego pół tony na tych rureczkach stawiać. Wolę na koło, wygląda solidniej i stabilniej, a o wygodę wtargania i ściągania z tego tu nie chodzi, bo to się będzie robić raz na jakiś czas.
@misiek735: ta rzecz z obrazka to stojak do transportu motocykla. Stawiasz to na przyczepie albo na pace transportera i wpychasz motocykl. Dociskasz maszynę do podłogi pasami i w drogę. Nigdy nie widziałem tego z kółkami - to mogłoby spowodować przechył i upadek maszyny podczas transportu.
Jeżeli chcesz przesuwać motocykl potrzebujesz innego stojaka. Najtaniej będzie taka platforma z kółeczkami pod centralną stopkę, np.:
louis, niemiecki sklep
Wymaga centralnej stopki.
Następną opcją są
@vaneck: kurcze, nie zgodzę się, że te stojaki są do transportu. owszem, one są też do niego wykorzystywane, ale muszą być przykręcone do pojazdu. te stojaczki jak z fotki opa, to po prostu do garażowania moto z pozycji pionowej. ps. polecam ten sklep Louis.de!
ale ja nie dyskutuję nad sensownością takiego garażowania, tylko o zastosowaniu tego urządzonka. na pewno takie "wolnostojące" nie służą do transportu ;) ps. powiedz o bezsensowności zastosowania parkowania w pozycji pionowej tym, którzy mają wąsko, np. samochód obok ;)