Wpis z mikrobloga

Wykop zgłupiałem!!
Chciałem zmienić limity w Milenium Banku, jakoś nie potrafiłem znaleźć więc napisałem na czacie o wskazanie miejsca, czat przerósł moje oczekiwania ;D

Zapis rozmowy poniżej:
Witamy w Banku Millennium. Prosimy czekać na połączenie z konsultantem.W celu zapewnienia najwyższej jakości wsparcia, konsultant Banku Millennium będzie miał podgląd Twojego ekranu. Dotyczy to wyłącznie strony Banku Millennium na której prowadzony jest czat i nie oznacza dostępu do żadnych innych zasobów komputera.Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zakończ czat naciskając znak X.

jbartoszek (XXXXXXXX) (ja) dołączył(a) do sesji

MARTYNA BRZOZKA dołączył(a) do sesji


MARTYNA BRZOZKA
12:21
Dzień dobry, mam na imię Martyna i odpowiem na pytania.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:21
Dzień dobry, Pani Martyno gdzie mogę zmienić limity dla przelewów w koncie firmowym?


MARTYNA BRZOZKA
12:22
W sprawie produktów firmowych i dla przedsiębiorstw proszę o kontakt z konsultantami linii Biznes: (+48) 22 598 41 61/ 801 313 131. Może Pan także napisać do nas po zalogowaniu do Millenet lub Aplikacji mobilnej poprzez formularz kontaktowy.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:22
Ja pytam o prostą podpowiedź gdzie znajde te limity.


MARTYNA BRZOZKA
12:23
Na czacie nie ma możliwości uzyskania informacji z zakresie rachunków firmowych.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:24
Wie pani co, albo Pani się nie chce czytać, albo ma Pani ciężki dzień. Dziękuje już znalazłem znajdowało się to w Ustawieniach zabezpieczeń w edycji profilu.


MARTYNA BRZOZKA
12:24
Rozumiem, natomiast czat jest dostępny w zakresie produktów indywidualnych.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:25
Ja nie proszę o jakąkolwiek reakcje z Pani strony a o informację dotyczącą obsługi. Mam dzwonić na infolinie, zeby pan powiedział mi "Proszę kliknąć tu i tu"?


MARTYNA BRZOZKA
12:28
Do obsługi produktów firmowych dedykowana jest osobna infolinia, gdzie może Pan otrzymać pomoc w przyszłości. Może Pan również przesłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy, wówczas także Bank będzie mógł odnieść się do jej treści.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:29
Pani Martyno gdzie mogę zmienić limity dla przelewów w koncie prywatnym?


Może w ten sposób.


MARTYNA BRZOZKA
12:29
Limit główny na przelewy przez Millenet może Pan zmienić wchodząc w rozwijalną listę z Pana imieniem i nazwiskiem > Ustawienia > Ustawienia zabezpieczeń > Ustawienia zabezpieczeń.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:30
Mistrzostwo! to się nadaje do telewizji;)


MARTYNA BRZOZKA
12:30
Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:30
Tak proszę powiedzieć mi gdzie mogę podyskutować o tej sytuacji z pani przełożonym?


MARTYNA BRZOZKA
12:32
W tym celu proszę przesłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy dostępny w Millenet. Wówczas jej treść zostanie przekazana do właściwej osoby.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:33
Dziękuje bardzo, Czy ma pani możliwość przesłania zapisu tej konwersacji do mnie lub czy ja mam możliwość pobrania tej konwersacji?


Bo nie ukrywam jest on niesamowicie intrygująca


MARTYNA BRZOZKA
12:33
Niestety, czaty nie są archiwizowane w Millenet.


jbartoszek (XXXXXXXX)
12:35
Okey porobie sobie Screnshoty;)


Dziękuje już mam, to wszystko


MARTYNA BRZOZKA
12:38
Zatem dziękuję za rozmowę. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Życzę miłego dnia.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(ʘʘ)
#mileniumbank #bank #bankowoscinternetowa #afera #smieszki
  • 9
@jbartoszek: No i co w tym dziwnego? Konsultanci na czacie nie są przeszkoleni do obsługi kont firmowych i nie ma w tym nic dziwnego, a nie wszystkie procedury odbywają się tak samo w przypadku klientów firmowych, co indywidualnych i konsultant nie musi o tym wiedzieć.
@MichaelT128: Tak, bo to podstawowa funkcjonalność. Nic szczególne, mogła odpisać np "nie wiem jak to jest w kontach firmowych ponieważ ich tutaj nie obsługujemy ale w normalnym znajdzie Pan to tam i tam, może w firmowym również tak jest" i po sprawie by było;)
@jbartoszek no i co z tego, że podstawowa funkcjonalność, pretensje do banku, że tak szkolą a nie konsultantki, tak samo pewnie ma używać takiej formuły jak wkleiła i tyle, jak niema pojęcia o koncie firmowym to ma się nie wypowiadać i tyle.