Wpis z mikrobloga

@Maly789: szukaj pod platanami za teatrem, w bramie olawskiej po 16, na boisku szkoly na pl grunwaldzkim, na wale obok kazamat przy akademikach. Ktos czesto stoi na wzgorzu partyzantow, albo na moscie kolejowym przy warszawskim, albo...
... o kutwa sorry zapomnialem ze mamy 2017 a nie 1997.
Teraz to panie wszedzie te komorki satelity facebooki ni #!$%@? nie ogarniesz no co za czasy... ( )
@DonBores tak, jasne, bo każdy się pali żeby randomowi sprzedać cokolwiek. Takie #!$%@?, nikt kumaty nie zapyta na wypoku o temat, tylko bagiety mogą być tak naiwne. Popatrz na wpisy OPa, to pierwszy na tym tagu, #!$%@? bagieto.
@OP pokręcić się po mieście, jak studiujesz to polataj po imprezach i na ludzi trafisz, jak jesteś piwnica to na wypoku nie znajdziesz. Jak jesteś bagieta, to nice try.
@Stan_Przedzawalowy nie twierdze, ze ostrożność jest zla, sam mialem dwie sprawy, wiec wiem jakie jest ryzyko. Kwestia jest taka, ze jak ktos jest nowy w miescie, to zawsze ma ciężko z opcją na początku. Sam podobnie pisałem jak bylem nowy w mieście i tez mi nikt nie pomógł, po prostu dalem znać Mirkowi w inny sposob niz wysmiewanie sie, ze to bagieta albo, ze zaraz sprzeda.
@Stan_Przedzawalowy nie twierdziłem że Ty bo nie było żadnego Twojego komentarza przed moim, ale uważam (może błędnie) że te teksty o bagietach itd sa mocno slabe. Tym bardziej dla kogos w temacie, kto po prostu zmienia miejsce zamieszkania. Rozumiem zarowno OPa, bo wykop to jednak fajna spolecznosc jak i komentujących, bo ryzyko...chodzi mi tylko o sposób przedstawienia swojego zdania