Wpis z mikrobloga

@Lord6Infamous: Ktoś tam jeszcze chodzi, myślałem podobnie do Ciebie i miesiąc temu poszedłem na koncert w adidasach. Po kilku godzinach pogo z adidasów nie było co zbierać - reszta była w glanach czy tam innych martensach.
@Lord6Infamous: no hajtopy to właśnie wysokie sneakersy. No kiedyś to rozumiem, zwłaszcza w PRLu jak buty zachodnie były bardzo ciężkie do zdobycia, nie rozumiem zbytnio dlaczego od czasów kiedy łatwo takie buty i ogólnie styl zespołów z tamtych lat jest łatwo "odtworzyć" glany dalej mają taką metalową łatkę xD Może to przez to że i punk i metal były w PRLu też wyrazem buntu przeciwko władzy i się tak to już
@JanuszKek: no z tymi glanami to jest tak, że dla większości kindermetali jakich znałem, w tym i mnie, zakup glanów był początkiem przynależności do subkultury, a punków żadnych raczej nie znałem nigdy osobiście(to już jest od dawna wymarły gatunek), stąd nic dziwnego, że te glany są z tym metalem wiązane przez ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo, w ostatnich latach to się zmienia, tą glano-dominacje naruszyła moda
@Ikarus_280: no w sumie to też, chociaż ja widuję najczęściej ludzi w trampkach, sportowych czy motocyklowych, a moda na sraszerstwo to już czasem nie przeszła xD? No ja też mam w sumie w dupie kto jak się ubierze bo się liczy słuchanie i wspieranie a nie wyglądanie przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)